Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 3. 2021
Líbí se mi

Ze způsobu, jakým vás partner obejme, se dá mnohé poznat

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 3. 2021
Líbí se mi
Ze způsobu, jakým vás partner obejme, se dá mnohé poznat

Ze způsobu, jakým vás partner obejme, se dá mnohé poznat

Objetím dáváme najevo svou náklonnost, poděkování, lásku, radost i něhu. Při vřelém, opravdovém a spontánním objetí proudí oběma směry energie, která může být doslova léčivá. Objetí jednostranné, nebo dokonce vynucené energii často bere. Mezi objetím doopravdy a objetím jako je rozdíl světelných let. Všímejte si.

Těsné objetí, kdy jeho ruce jemně hladí vaše záda, takové to krásné, jemné a důvěrné objetí,kdy vás jednou rukou hladí po vlasech, jasně signalizuje vzájemný hluboký cit a jeho oporu. Toto objetí je pevné, dlouhé a něžné a plné energie proudící oběma směry.

Stojíte někde ve frontě, třeba na letišti, není vám tam úplně příjemně, jste unavená. Stojí za vámi a obejme vás pro povzbuzení, konejšivě a zároveň mužně. Dává vám tím najevo, že je připraven o vás pečovat i v těžkých časech. Vaše spojení je pevné, tvoříte jedno tělo, jednu duši, můžete se na něho absolutně spolehnout.

Možná ale jste zažila i zcela jiný druh objetí, takové to poplácání rukou po zádech, nedbalé povrchní gesto, které vlastně žádné objetí není, jen výraz jeho netrpělivosti s vámi. Nebo sesituací, ve které jste mu naznačila, že si přejete a potřebujete obejmout. Takovéto odbyté objetí nic neomlouvá, leda by se vašemu partnerovi přihodilo jaksi mimochodem a náhodou.

Je ještě jeden druh objetí, které není výrazem hlubokého vztahu, něžným připomenutím vzájemné lásky. Obejme vás, protože vám chce dát najevo svůj majetnický vztah. Jeho gesta jsou příliš silná a neadekvátní. Drží vás přitom za krk nebo jinak dává najevo svou dominanci.Všímejte si, zdánlivé maličkosti často maličkosti nejsou.

A pak objetí, při kterém je lépe být blízko domova, ložnice, nějaké postele nebo soukromého místa. Obvykle partner ženu, kterou miluje a po které touží, chytí v pase a přitáhne si ji těsně k sobě. Tento druh objetí není třeba blíže specifikovat, jeho energie je snadno rozpoznatelná i pro okolí.

Každé láskyplné objetí je léčivé, násobí vaši energii. Proto, objímejte se! S láskou a doopravdy, a nejen na svatého Valentýna.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
alex charles 18. 8. 2021

Follow the given url http://robloxfreerobuxgenerator.com/ to get the free robux, robux generator, roblox generator and many more as it will allow you defeat your opponents much comfortably.

Odpovědět
Jana101
Jana101 20. 3. 2021

pěkný článek

Odpovědět
Jana Siff Srami
Jana Siff Srami 16. 3. 2021

to jsem radši neměla čístt

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 16. 3. 2021

Odpovědět
Svata
Svata 7. 3. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 568
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.