Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 28. 6. 2021
Líbí se mi

Nakoukněte pod pokličku příprav projektu MARKET ŽENY s.r.o

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 28. 6. 2021
Líbí se mi
Nakoukněte pod pokličku příprav projektu MARKET ŽENY s.r.o

Nakoukněte pod pokličku příprav projektu MARKET ŽENY s.r.o

V roce 2013 jsme začali jako komunitní web a dali příležitost ženám sdílet své zkušenosti v blozích a radosti v návodech či receptech. Web www.zenysro.cz dneska navštíví přes 500.000 čtenářek denně a my máme obrovskou a radost, že dnes můžeme přidat k této skvělé platformě ještě MARKET ŽENY s.r.o., který naplní naše počáteční poslání „dávat ženám prostor, příležitost a práci“. 

Schody do nebe sice nestavíme, ale máme krásnou dvoupatrovou vilu postavenou na pevných základech. Jsme komunita žen, které se navzájem podporují ve svých snech. Jsme kamarádky, přítelkyně, maminky a podnikatelky. Jsme jako vy! Naším nejnovějším projektem je MARKET ŽENY s.r.o. - nový koncept prodeje a podpory, kde najdete mnoho zajímavých produktů, které vám udělají radost a za kterými se skrývají inspirativní příběhy. Zároveň se můžete stát naší Ambasadorkou a objevit nové možnosti i pro své podnikání. Podporujte s námi české a slovenské značky, regiony nebo maminky na mateřské. Připojte se a pojďte s námi cestou úspěchu!

Tentokrát bych vás chtěla pozvat do zákulisí příprav naší kampaně a odhalit vám pozadí všech příprav a skvělého týmu. Máme mnoho společného: práce pro nás už dávno není „jen“ práce, ale také zábava. A během tohoto společného dne v Pracovně ŽENY s.r.o. jsme si jí užili opravdu hodně. Jen se podívejte sami…

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 30. 6. 2021

krása

Odpovědět
sipeji
sipeji 29. 6. 2021

Když je práce zábavou je to obrovské štěstí.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 6. 2021

paráda, tak ať se daří

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.