Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 2. 2021
Líbí se mi

Na poslední chvilku: čím potěšit svou lásku na Valentýna?

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 2. 2021
Líbí se mi
Na poslední chvilku: čím potěšit svou lásku na Valentýna?

Na poslední chvilku: čím potěšit svou lásku na Valentýna?

Krásný svátek Svatého Valentýna přejeme! Nezáleží na tom, jestli je pro vás oslava svátku zamilovaných událostí nebo jen komerční tradicí, není čas od času skvělé potěšit svou lásku. Prostě jen tak! Já rozhodně říkám ano! Proto jsem pro vás vybrala pár dárků, které každou ženu vždy potěší, a které koupíte i dnes na svátek Sv. Valentýna (nebo klidně zítra či pozítří). Hlavně, že je vyberete s láskou!

Sladké lásky

Originální zamilované dezerty, sladké makronky nebo pravé italské Canolli… Co může více říct „mám tě rád“ než lahodně sladký dezert? Zastavte se v Puro Gelato a vyberte si to, co má vaše láska nejraději. Může to být čokoláda, vanilka, pistácie nebo mandle. A já osobně doporučuji vzít si na cestu i kopeček jejich zmrzliny. Jakmile ji totiž jednou ochutnáte, už nikdy nebudete chtít jinou. (Ano, vím, že venku mrzne, ale za ten zážitek to rozhodně stojí!) 

Květina jako symbol

Nádhernou kytici květin může každá žena dostávat kdykoliv a v jakémkoliv množství. Vyberte takové, které patří mezi oblíbené nebo překvapte svou lásku netradiční kombinací barev a květin. A nebo si ji klidně kupte sama! Odměnou vám bude ten nejkrásnější úsměv na světě. Jak se vám líbí nádherné květiny z Le Bouquet? Můžete se u nich zastavit nebo si je objednat online.

Síla slov

Není nic krásnějšího než pár ručně napsaných slov z lásky. Vyznejte ji v milostném dopisu nebo v tradiční valentýnce. A pokud vám chybí básnické střevo, prostě napište „miluji tě“. Nic víc, nic méně!

Foto: Shutterstock, archiv

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 15. 2. 2021

krásné

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 2. 2021

My máme s mužem Valentýna již takřka 23 let den co den, za ty roky jsme se ještě ani jednou neposlali do háje, natož někam jinam....a to je pro mě vše, nepotřebuji a ani nechci k tomu žádné dárky, stačí nám jeden pohled, ve kterém je prostě vše

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 2. 2021

Já nyní nechodím ven, ale i tak jsem vykouzlila tři dárečky pro manžela. Při naší poslední výpravě do města jsem koupila krásného malého medvídka keramického. To byl tedy v nouzi první dárek. Manžel chodí nakupovat, a tak jsem ho poprosila, aby mi koupil kvalitní lepší čokoládu. Koupil, a dnes ji dostal k Valentýnu, no a do třetice jsem včera upekla naše oblíbené Míša řezy, dozdobila jahodou, což je taky symbol lásky a vyřízla jsem tvar řezu do srdíčka. Myslím, že takové maličkosti úplně stačí, co říkáte???

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 416
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.