Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 2. 2020
Líbí se mi

Mám se ráda aneb Když trička mluví. Jak nosit tričko s nápisem a říct tím, co si myslím

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 2. 2020
Líbí se mi
Mám se ráda aneb Když trička mluví. Jak nosit tričko s nápisem a říct tím, co si myslím

Mám se ráda aneb Když trička mluví. Jak nosit tričko s nápisem a říct tím, co si myslím

Líbí se vám trička s nápisem? Pár jich doma máte? A rozumíte všemu, co je na nich napsáno? Pokud ne, raději si to ověřte, ať na prsou nosíte to, co opravdu chcete. Pak už jen zvolte správnou fashion kombinaci a rychle se ukažte světu.

Tričko s potiskem je opravdu pohodlný, univerzální a šik kousek. Skvěle se hodí k džínám jakékoliv barvy, ale i ke klasickým kalhotám či jakékoliv sukni. Dokonale vypadá se sakem, koženou bundou či saténovým bomberem. Ničím ho nezakrývejte, ať je vidět, co máte napsáno na duši.
 

Věděla jste že nápisy, které nosíte vás ovlivňují? Jak říká Jan Menděl, duchovní poradce a spisovatel: „Svého nositele nápis určitě ovlivňuje, i když si to neuvědomuje. Proto by na sobě lidé měli nosit jenom takové texty, o kterých si opravdu přejí, aby se staly realitou.“ 

Máte v životě sny? Obdivujete známé zpěváky, ztotožňujete se s textem? Chcete si dodat sebevědomí? Tričko s nápisem vám s tím pomůže, neboť na něm můžete nosit své afirmace. „Afirmace znamená tvrzení. V praxi pozitivního myšlení je to věta, kterou si opakujeme proto, aby se stala skutečností. Naše myšlenky a slova jsou totiž mnohem mocnější, než jsme si doteď mysleli. Afirmace nám mohou pomoct naprosto se vším a je to jeden z nejlepších nástrojů změň. Jejich pomocí si dokážeme velmi efektivně regulovat své myšlenky, a tím i celkovou náladu a postoj k životu. A jakmile změníme způsob, jakým přemýšlíme, nastavenou změny ve všech dalších oblastech našeho života.“ vysvětluje dále Jan Menděl.

Chcete něco říct

Tak to řekněte. Ať už sobě nebo světu. Hrdě noste na hrudi to, co chcete, jak se cítíte a ono se to začne dít. Vážnost a důležitost slov podtrhněte sakem. Černé a šedé je klasika. Ve spojení s rudými rty a nehty, božské. Milujete-li barvy, sem s nimi. Sako volte s letošní trendy žlutou, neonovými barvami, červené, modré, jakoukoliv barvu zvolíte, podtrhne vaše bílé tričko s nápisem. Ideál v kombinaci s džínami.

Afirmace: „Často se tvrdí, že afirmace v budoucím čase či v záporu nefungují, nebo jsou dokonce kontraproduktivní, to ale není vůbec pravda. Nejdůležitější je, aby afirmace, kterou si vytvoříme, byla naprosto jasná a nevznikal v nás při jejím opakování vnitřní konflikt, tedy abychom necítili frustraci z toho, že si něco nalháváme.

U sebelásky bych navrhl „Mám se ráda“, „Budu se mít víc ráda“ nebo „Chci se mít víc ráda“Je důležité, aby člověk, který si afirmaci opakuje, našel takovou větu, se kterou se dokáže ztotožnit. Gramatika afirmací není důležitá. Důležitý je hlavně její záměr a emoce, které vznikají při jejím používání.“ vysvětluje Honza Menděl význam nápisů.

Odvážná a rebelka

Docílíte toho pomocí provokativního nápisu, nebo výraznějším outfitem. Místo normální sukně zvolte koženou, latexovou, ideálně v tmavých barvách. Kovové doplňky, žebrované boty, cvočky, vše podtrhne váš rebelský outfit. Ať je jiný, netradiční a vyčnívá.

Poznámka k nápisu: „Silné afirmace jsou obecně takové, které v nás okamžitě vyvolají pocit, kterého chceme dosáhnout. Co se týče obrázků, přenáší se samozřejmě kvalita osoby nebo symbolu na svého nositele. Takže lebku bych si stoprocentně nedával.“ Jan Menděl

Obdivujete ikony

Máte své oblíbené zpěváky, obdivujete jejich činy, myšlenky, práci? Tak je hrdě noste na prsou. Můžete se jimi inspirovat a nasát jejich život. Jedná se většinou o portréty nebo výraznější nápisy jmen. Kombinujte s černou, ale i jděte do protikladu a nápis drsné kapely spojte s jemnou plisovanou či krajkovou sukní. Kontrast boduje.

Celebrita, která mi je vzorem svým charakterem nebo úspěchem, je jako potisk trika určitě v pořádku. A je jedno, jestli ještě žije nebo už ne. Vyjádřete tak svůj názor i hudební vkus.

Cestujete a milujete svobodu

Názvy měst, kam chcete jet, do kterých jste se zamilovala. Noste je proto, abyste si připomínala, jak vám tam fajn bylo anebo bude. S Paříží na prsou si ji zapíšete i do hlavy a možná ji brzy na prodloužený víkend navštívíte. Většinou se jedná o bílá trička s jedním výrazným nápisem. Noste je k jednoduchým sukním, džínovým, barevným a ve stejném stylu i ke kalhotám. Žádné náhrdelníky, zde vsaďte na výraznější náušnice.

My ŽENY s.r.o. máme své oblíbené. Jestli se cítíte stejně jako my, můžete si tričko s nápisem „Mám se ráda“ zařadit do šatníku i vy, stačí se podívat na náš eshop.

Takhle sluší naší Evě...

Takový outfit nosíme nejradši v redakci  Již brzy i v růžovém provedení pro romantické duše

Foto: archiv Petra K; Pinterest.com/ street style; archiv ŽENY s.r.o;, Martinus.cz

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 20. 11. 2020

Pěkná trička. Já nosím barevné oblečení, ale bez nápisu nebo nějakého obrázku. V poslední době jsem si hodně oblíbila military a nakoupila jsem si nová maskáčová trička z https://www.hruska-shop.cz/ . V létě jsem chodila často do lesa, tak jsem tam alespoň pěkně splynula .

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
benca
benca 22. 4. 2020

mala som zien sro este tie prve tricka na ramienka fialove a biele mam se rada boli uzasne

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
avatar

Super nápad!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.