Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 3. 4. 2021
Líbí se mi

Jak využít astrologii ke zlepšení vašeho vztahu s partnerem

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 3. 4. 2021
Líbí se mi
Jak využít astrologii ke zlepšení vašeho vztahu s partnerem

Jak využít astrologii ke zlepšení vašeho vztahu s partnerem

Lidé mají tendenci obracet se na astrologii ve chvíli, kdy chtějí předvídat svou budoucnost nebo se dozvědět něco o sobě samé. Ve skutečnosti nám ale astrologie může pomoci hodně říci o tom, jaký máme vztah k ostatním lidem, a to jistě platí i na romantické vztahy. Čerpáním znalostí z astrologie můžete lépe porozumět svému partnerovi a zvýšit své šance na hluboký, naplňující a trvalý vztah.

Porozumějte svému partnerovi

Hodně se mluví o tom, která znamení jsou kompatibilní a která naopak nekompatibilní. Vyvarujte se však výběru partnera pouze na základě jejich astrologického znamení. Pamatujte, že všechna znamení mohou spolupracovat a fungovat společně stejným způsobem. Důležité je najít si správnou cestu.

Vezměte v úvahu více astrologických indicií

Lidé často dělají tu chybu, že redukují identitu partnera (nebo potencionálního partnera) pouze na znamení zvěrokruhu jako je například Lev, Panna nebo Kozoroh. Je pravdou, že každé znamení má své jasně dané vlastnosti a prvky s nimi spojené. Na druhou stranu osobnost každého jedince je mnohem složitější. Pokud opravdu chcete pochopit astrologické vlivy vašeho partnera a sebe, budete si muset prohlédnout detailněji jeho tabulku narození. 

Zjistěte vaše kolektivní silné a slabé stránky

Vztah není o tom, jaký je váš partner, ale jací jste spolu dohromady. Zohledněním astrologie vám pomůže zjistit, zda máte například vlastnost, se kterou se vás partner s největší pravděpodobností bude těžko smiřovat, nebo naopak. Například možná je váš znamení silně ovlivněno Měsícem, což vám dává tendenci být velmi emotivní. Pokud je váš partner narozen ve znamení země, nemusí to nutně znamenat, že nejste kompatibilní. Místo toho by vás partner mohl být více „nohama na zemi“ a pomůže vám snadno vaše emocionální nálady zvládat.

Využijte astrologii, abyste se dozvěděli více o potřebách vašeho partnera

Astrologické informace mohou jistě poskytnout vhled do osobních, emocionálních, sexuálních i duchovních potřeb, které každý člověk má. Čím více znalostí o potřebách partnera máte, tím lépe je budete moci podporovat a milovat. Všechny tyto indicie můžete využít ke zlepšení vašeho vztahu. Pokud například horoskop vašeho partnera signalizuje, že bude mít problémy s rozhodováním, snažte se ho podpořit a pomoci mi najít řešení každé jeho životní situace. Určitě to ocení.

Nechte se astrologií vést, kdy dát partnerovi prostor

Je ironií, že někdy jedním z nejlepších způsobů, jak se přiblížit vašemu partnerovi, je nechat ho být samotě. Pokud například víte, že znamení vašeho partnera způsobí, že má tendenci být úzkostlivější a rád tráví čas sám, můžete se snažit dát si alespoň jednou týdně s kamarádkou víno a nechat mu doma svůj prostor. Váš partner tuto péči určitě ocení.

Zamyslete se nad vaší rolí ve vztahu

Možná jste ve svém vztahu pozemským znamení Panny, tedy „skálou“. Nebo možná jste naopak ohnivým znamením Berana a překypujete impulzivní energií. Promluvte si se svým partnerem o vašich astrologických tendencích a o tom, jak ovlivňují váš vztah. Přemýšlejte o tom, jak je využit ve váš prospěch a jak spojit vaše povahy co nejlépe dohromady. Rozpoznáním vašich rozdílů a toho, jak ovlivňují váš vztah, získáte hlubší uznání a vzájemný soulad. 

Nebojte se poradit s odborníkem

Pokud doma nejsou věci dokonalé a pokud chcete svému partnerovi a vztahu lépe porozumět, vyhledejte odborníka. Ať už se snažíte zvýšit něčí přitažlivost k vám, vyřešit problém nebo jen prohloubit lásku, odborník vám může pomoci využít astrologii ve váš prospěch. 

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 6. 4. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 3. 4. 2021

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.