Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 5. 1. 2021
Líbí se mi

Jak na harmonizaci těla a ženskou sexualitu pomocí drahých kamenů

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 5. 1. 2021
Líbí se mi
Jak na harmonizaci těla a ženskou sexualitu pomocí drahých kamenů

Jak na harmonizaci těla a ženskou sexualitu pomocí drahých kamenů

Už naši předkové věděli, že drahokamy nejsou určeny jen pro ozdobu do krásných šperků, ale mohou jejich vlastnosti a účinky použít i při léčbě a harmonizaci těla. Staří mistři totiž při práci s drahými kameny rozpoznali jejich posilující a léčivou energii a lidé je začali nosit u sebe nejen jako šperky, ale také jako energetické symboly. Drahým kamenům se tak začal připisovat podobný význam jako bylinkám.

Dnes dobře víme, že jsou velmi významné pro ženskou sexualitu a ženské tělo. Jak s nimi nejlépe pracovat a vybrat si ten „svůj“ kámen pro harmonizaci těla i duše?

Jaké jsou benefity drahokamů?

Drahé kameny v sobě nesou mnoho informací v podobě energie, kterou s námi sdílejí. Tuto energii nám mohou předat, a tak napomáhají k posunu fyzického těla v souladu s naší duší. Mějte však na paměti, že drahokam nikdy nenapraví nic v našem těle, když s tím duše nesouhlasí. Při léčbě se využívá vibrace kamenů a energie reiki pro očistu a harmonizaci těla a terapie drahými kameny má hned trojí vliv: obsahuje nadbytečné, posiluje oslabené a odstraňuje blokády, jež brání průtoku energie a tedy harmonické souhře veškerých procesů v těle. Vrací tělo do rovnováhy a usměrňuje i pocitový život, vede k trpělivosti, koncentraci, vědomé pozornosti a lásce k sobě samé.

Pro koho jsou drahé kameny určené? 

Pro všechny ženy, které jsou připravené prožít hlubší spojení sami se sebou. Existují kameny univerzální, použitelné v jakékoliv situaci, kameny vhodné pro zrozence určitého slunečního znamení nebo kameny s konkrétními léčivými účinky. Mnoho žen využívá drahé kameny, aby pečovali o svou intimitu a oblast pánevního dna. Takové kameny jsou určeny ženám, které jsou připraveny se otevřít organickému životu a znovu objevit podstatu ženské sexuality. 

Jaký drahý kámen vybrat pro sebe?

Obsidián (Galaxy) 

Je to velmi silný ochranný kámen, který je určený pro citlivé a jemné lidi. Dodává víru ve vlastní schopnosti, posiluje sebedůvěru, sebevědomí a aktivuje logické myšlení. Zároveň přináší očistu, stažení negativních energií ve všech podobách. Chrání naši auru před depresí a negativitou. Působí především an psychiku a zároveň pomáhá rozvíjet fantazii. 

Yoni vajíčko Galaxy Set - koupíte na imwoman.cz

Křišťál (Purity)

Od dávnověku byl různými nároky používán jak k léčbě poranění, tak i proti horečkám nebo tišení bolesti. Ve středověku byl dokonce užíván vnitřně, rozdrcený na prášek proti zažívacím potížím. Křišťál v nás evokuje představu křišťálově čisté vody, a tak na nás působí svou očistnou léčivou energií. Navíc působí jako silný zářič. 

Yoni vajíčko Purity - koupíte na imwoman.cz

Růženín (Love)

Do vaší pánevní oblasti přinesl vlnu lásky a pozornosti. Působí jako balzám Nan vše, co nebylo potřebně milováno. Navíc dodává vaší osobnosti vnitřní klid a vyrovnanost, odbourává stres, strach a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Má také výborný vliv na poruchu mužské plodnosti a odvádí z těla škodlivé látky.

Yoni hůlka Ecstasy Love - koupíte na imwoman.cz

Ametyst (Harmony)

Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochranou sílou a má vysoké spirituální vibrace. Navíc aktivuje ženskou sexualitu a její prožitek. Působí jako harmonizátor a ladí potřebné energie v intimní oblasti. Je to kamen klidu, který zahání stres a negativní emoce stejně jako tiší strach, vztek a obavy. 

Yoni vajíčko Harmony Set - koupíte na imwoman.cz

Červený Jaspis (Vitality)

Je nositelem životadárné energie. Jeho zemitá barva aktivuje naši vytrvalost, odvahu a vůli. Podporuje skromnost, soucit a posiluje dobrou vůli. Do vašich intimních partií pak přinese hojnou revitalizační energii. Posiluje totiž intimní oblast na základní úrovni přijetí. 

Yoni vajíčko Vitality - koupíte na imwoman.cz

Nefrit (Energy)

Tento kámen byl velice ctěn v Babylónu a ve staré Číně, kde se používal při náboženských obřadech. Těžiště jeho schopností leží v obnovení vašeho intimního přívalu energie a hojnosti prožitku. Má silně revitalizující schopnosti. Vede nás po cestě harmonie, vyrovnanosti a vnitřního míru. I v těžkých chvílích nám pomáhá zachovat si vlastní identitu. Učí nás toleranci a umění chápat.

Yoni vajíčko Energy - koupíte na imwoman.cz

Foto: Shutterstock, archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 29. 1. 2021

křištál a růženín používám, chtěla bych ještě obsidián

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 1. 2021

toto jde mimo mne

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 1. 2021

to jsou věci, nyní nosím na levé ruce dva náramky plné kamenů...léčivých, tak uvidím .-)

Odpovědět
sipeji
sipeji 6. 1. 2021

Nikdy jsem žádný drahokam neměla, možná je na čase to změnit

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.