Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 4. 2019
Líbí se mi

Jak být sama sebou ve 21. století?

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 4. 2019
Líbí se mi
Jak být sama sebou ve 21. století?

Jak být sama sebou ve 21. století?

V současnosti mají ženy častokrát pocit, že musí stíhat všechno.  Být něznou a zároveň rovnocenou partnerkou, matkou, která se věnuje svému dítěti na maximum, ale zároveń stíhá kariéru a všechny povinnosti. Být přítelkyní, která poradí a pomůže, dcerou, která vždy koná v souladu s očekáváním rodičů. Jak si zdravě určit své vlastní hranice, co my samy chcem, bez toho, aby sme bly označené za sobecké? A hlavně, jak být ve 21. století sama sebou a zároveň zvládat všechny role a očekávání, které tato společnost na ženy má?

Tyto a podobné otázky si kladly i organizátorky festivalu, kterého vznik vedla jen ženská intuice. Být ženou je úžasné a zároveň se nám to někdy zdá být namáhavé. Vydobít si své místo a vyznat se ve spleti toho, co chceme my a co se od nás očekává a najít zdravý kompromis.

FESTIVAL ŽENÁM

S radostí vám představujeme 1. ročník setkání Festivalu Ženám Kateřiny Krejčí, který chce sdružit ženy, které potřebují slyšet, že je důležité být sama sebou bez ohledu na okolnosti. ŽENY, které chtějí oslavit ženskost, načerpat zdravou energii a dozvědět se více o dalších inspirativních ženách, které mezi námi žijí a tvoří velké projekty, jež mění vědomí tisíců žen. Pokud jste se v těchto slovech našly a hledáte v životě moudrost a hloubku, neváhejte a buďte součástí tohoto jedinečného setkání i vy.

Chceme ukázat ženám jejich jedinečnost, posílit sebedůvěru a zároveň je inspirovat. Na Festivalu Ženám uslyšíme přednášky od 12 osobností a představíme vám zblízka tři projekty, které pomáhají ženám. Uslyšíme inspirativní příběhy, zacvičíme si společně, budeme zpívat a tancovat.

“Každá z nás je jedinečná svým přínosem pro tento svět. Více a více žen dnes tvoří pro ostatní. Už to není pouze o vytvoření rodinného zázemí.” 

Na festivalu přivítáme odbornice na partnerské vztahy, ženskou psychicku, energii či fungování ženského těla, ale i fungování v byznyse. Toto setkání však nebude jen o zvučných jménech. Každá z nás je osobnost. Každá žena je nositelkou jedinečného příběhu, který může isnpirovat a obohatit i ostatní.

Každá máme v sobě vlastní dary

To je myšlenka, která stojí na pozadí tohoto festivalu. Myšlenka na propojení žen a jejich jedinečnosti. Nadšení pro rozdmýchání vnitřního ohně v každé ženě. Chceme a věříme, že se díky tomuto propojení ženy více uvolní do svojí ženskosti a síly.

A ta nejlepší část? Buďte součástí festivalu i vy a stáhněte si pro ženy vstupenku ZDARMA na toto víkendové setkání. Protože chceme, aby si účast na festivalu mohla dovolit každá žena.


Proč? Protože víme, že to, co se zde dozvíme a prožijeme, pomůže vidět více naše dary a zároveň cesty, jak je předat světu. A tím získáme více pro všechny.

Kompletní informace o připravovaném festivalu najdete na webové stránce festivalzenam.cz nebo na naší facebookové fanpage.

Těšit se můžete na zajímavé hosty, jako je Tamara Klusová! 

KDY: 27.-28. dubna v Praze v hotelu Olšanka

Těšíme sa na každou jednu z vás, se kterou se potkáme osobně.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 28. 4. 2019

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 23. 4. 2019

Skvělá akce

Odpovědět
lemur
lemur 20. 4. 2019

Super akce.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.