Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 7. 4. 2021
Líbí se mi

Drahé kameny pro lepší spánek: jaké vybrat a jak je používat?

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 7. 4. 2021
Líbí se mi
Drahé kameny pro lepší spánek: jaké vybrat a jak je používat?

Drahé kameny pro lepší spánek: jaké vybrat a jak je používat?

Cítíte se podrážděně? Méně se soustředíte? Převládá ve vás negativní přístup k životu? Řešení vašich problémů je možná jednodušší než si budete myslet: stačí se kvalitně vyspat! 

Dobrý spánek je nezbytnou součástí zdravého životního stylu a pokud trpíte nespavostí, podstatně si zhoršujete kvalitu vašeho života. Spánkový deficit tak snadno může snížit váš pracovní výkon, přispívá ke vzniku mnoha tzv. civilizačních chorob a celkově snižuje vaši imunitu. Navíc trvalý nedostatek kvalitního spánku může vést mimo jiné ke zvýšení množství vaší tukové tkáně, protože zkrácená doba spánku zvyšuje chuť k jídlu a snižuje chuť věnovat se jakékoliv fyzické aktivitě. 

Odpovědí na vaší nespavost, přerušovaný spánek nebo problémy s usínáním můžete nalézt v přírodě. Minerální kameny jsou často spojovány s léčivou silou, znávanou a používanou v holistické terapii pro schopnost přenášet a měnit energii člověka. Drahé kameny se proto používají k léčbě různých onemocnění, včetně problémů se spánkem. Předpokládá se, že nejjednodušší způsob, jak může člověk dovolit léčivé síle kameny vstoupit do energetického toku těla, je právě spánek. Během spánku je totiž mysl v takzvaném spánkovém bezvědomí a vitální energie těla reaguje na vliv vnější energie. Tělo je tak v tomto stavu vnímavější k léčivé síle minerálů.

Jak na kvalitní spánek díky přístrojům Somavedic?

Této léčebné síly využívá i přístroj Somavedic, jež harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme. Využívá totiž řízeného uvolňování energie minerálů - jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy v přesném vzájemném zastavení, které tvoří jádro přístroje Somavedic. 

Minerály v sobě ve skutečnosti ukrývají nepředstavitelné množství energie, kterou dosud neumíme zcela využít. Ta se za běžných okolností nachází v latentním stavu, takže se samozřejmě zpravidla nijak významně neprojevuje. Frekvenční rozpětí, ve kterém jednotlivé minerály „vibrují“ je vědecky podložené a těchto poznatků je využito pro optimální funkci a nastavení přístrojů Somavedic podle jejich zaměření. Je vědecky doloženo, že pokud konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, umí tyto vzájemně se podporující vibrace určitým způsobem vyladit okolní prostředí - ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které také vibrují v určitém frekvenčním rozmezí. Na tomto principu tak dochází k ručení vlivů těchto negativních vibrací a k nastolení harmonického prostředí pro nás dlouhodobě spokojený a zdravý život plný energie. 

Přístroj má podle Ivana Rybjanského silné detoxikační účinky, což nemusí být zpočátku příjemné. Člověk může mít třeba problém usnout, bolí ho hlava a podobně. Pak to ale začne… „V první fázi se určitě zlepší kvalita spánku, tak po týdnu. U dětí prakticky okamžitě, ty nemají přece jen takové zátěže. V další fázi se začne tělo zbavovat parazitů a energetických bloků, zprůchodňuje se lymfatický systém – v této fázi může člověk prodělat něco jako chřipku,“ vysvětluje tvůrce, jak probíhá „ladění“ frekvencí a rušení škodlivých zón, ať už těch ze Země, nebo vln z elektroniky. „Po nějaké době je člověk klidnější, má víc energie, nadhledu. Dostane se do větší harmonie a naladí se na jiné frekvence.

Jaké drahé kameny jsou vhodné pro váš klidný spánek?

Ametyst

Ametyst se používá zejména pro potlačení negativní energie, harmonizuje čelní a korunní čakru, podporuje myšlení, intuici a psychické schopnosti. Zklidňuje, podporuje relaxaci, meditaci a hluboký spánek. Navíc odstraňuje zátěže z minulosti, očišťuje od traumat a napomáhá duchovnímu naladění. 

Růženín

Tento kámen navozuje klid a harmonii už svou barvou. Díky prudkému technickému rozvoji, který ovlivňuje znečišťování ovzduší, je používání růženínu stále více populární a je dobrý společníkem právě v oblasti spánku. Z hlediska zdravotního pomáhá ruženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebude potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým nemůžete usnout. 

Citrín

Svým zbarvením vytváří teplo a dodává svému majiteli energii blahodárně působící na odstranění negativní energie, kterou v sobě každý člověk schovává a která tak brání v prožití bezesných a poklidných nocí. Citrín pomáhá rozvíjet pozitivní přístup k životu a navozuje meditační stav, díky kterému se vám lépe bude usínat.

Křemen

Křemen je považován díky své krystalické formě za jeden z nejúčinnějších léčivých kamenů vůbec. Hodí se na odstranění svalových křečí, které jsou tak typické pro fázi usínání. Současně jeho schopnosti vedou k pročištění duše a spojení s myslí, které nám pomáhá se uvolnit a navodit tak klid pro fázi usínání a následný spánek.

Náš tip: Somavedic Sky

Přinese vám kus magického nebe až na zem, a to plus pro lepší život. Ať už je to kvalitní spánek nebo eliminace mnoha negativních vlivů v těle, mysli či duši, kterým jsme dnes neustále vystaveni. Výsledkem působení Somavedicu Sky je větší zklidnění, vyrovnanost, harmonie, lepší soustředění, intenzivnější regenerace těla a kvalitnější spánek.

Foto: archiv, Shutterstock

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 8. 4. 2021

dostala jsem dva náramky, že bych si je dala pod polštář? Se spaním mám potíže

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 4. 2021

Není nad to se vyspat.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 7. 4. 2021

spím jako špalek i bez kamenů...

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 4. 2021

Mám doma růženín

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.