Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 2. 2019
Líbí se mi

Den, kdy se mám ráda aneb náš tým v akci!

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 2. 2019
Líbí se mi
Den, kdy se mám ráda aneb náš tým v akci!

Den, kdy se mám ráda aneb náš tým v akci!

Již po čtvré v Praze jsme pro všechny ženy uspořádaly odpoledne plné zábavy s bohatým programem. Den, kdy se mám ráda 26.1. v Atrium Flora se opravdu vydařil. Ale co my ŽENY s.r.o.? Zajímá vás, kde jsme byly my, když vy jste se bavily? Samozřejmě na místě činu! 

Jana s Irčou se o vás staraly u registrací a nestačily se otáčet! Vydaly přes 1 200 tašek s dárky, pro každou z vás, která vyplnila registrační lísteček, rozdávaly programy a informovaly vás o tom, co se kde bude dít.

Naše Eva poletovala kde mohla, aby měla přehled o tom, že vše běží podle plánu. 

 Zároveň byla díky Mary Kay vždy krásná a usměvavá pro své vstupy na pódiu.

Hitem letošního Dne, kdy se mám ráda, byly krom workshopů, které praskaly ve švech, výklady karet a vše mezi nebem a zemí. Ve 4. patře jsme se už pár minut před 12 hodinou pěkně zapotily, když jsme vás zapisovaly na seznam individuálního poradenství. Na obrázku níže královny redakcí ŽENY s.r.o. a Podnikavá žena Kristina s Kristýnou.

Potkaly jste tuhle sympatickou blondýnku? Dost možná! Zdenička měla na starost velkou část produkce, a tak během soboty nachodila pěkných pár kilometrů. Krom práce se stihla i královsky bavit, což značí o tom, že produkce šlapala jak měla.

Mezi davy žen zabrousila naše externí redaktorka Martina, která se vás vyptávala jak se vám akce líbí a také tak trochu vyzvídala, co na sobě máte rády. Článek z vašich odpovědí si můžete přečíst již brzy!

Holka z plakátu Kristýnka a její zdravé pochoutky jste mohly ochutnat během celého odpoledne. Mimochodem sledujete kolik jmenovkyň tohoto jména u nás v ŽENY s.r.o. najdete? Malá zajímavost: Ženské křestní jméno Kristýna je původem z řečtiny, stejně tak i další varianty jména jako Kristina, Kristína, Christina apod. Jméno se překládá z řeckého slova „christianos“ jako „křesťanka“ a znamená "krásná zvenčí i zevnitř". A to se na den, kdy podporujeme ženskou krásu a sebevědomí hodí!

Kompletní fotku našeho týmu vám ale nenabídneme. Prostě to nešlo vždy bylo někde něco, co jsme hlídaly, organizovaly, doplňovaly... a tak alespoň jedna trochu společná. Na úvodní fotce zleva: Vanda (měla na starost hostesky a opravdu hoooodně dalších věcí, takže fotka s ní je tak trochu zázrak), Irena, Lucka (produkce), Jana, Eva, Zdeňka a Kristina. Další díky patří Báře, která přispívala na FB a Instagram o stošest, Páje (starala se o workshopy v kavárně Štěstí), Kristýně (workshopy ve 4.patře), dalším hosteskám a všem, kdo pomáhaly. Zapomenout nemůžeme na naše nejmladší pomocníčky Elinku a Františka! Zvládli jsme to skvěle, nemyslíte?

Moc děkujeme, že jste přišly a těšíme se na vás už 23.2. na Dni, kdy se mám ráda v Brně!

PS: Více fotek nás, ale hlavně VÁS, najdete na našem FB!

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
konatovka
konatovka 7. 2. 2019

Jste opravdu super ženy, akce se vydařila díky Vám, jak dobře jste jí připravily.

Odpovědět
lemur
lemur 7. 2. 2019

Moc pěkná akce.

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 6. 2. 2019

koukám, že se akce vydařila

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 2. 2019

Nádherné fotky z moc vydařené akce

Odpovědět
Pajule
Pajule 5. 2. 2019

těším se do Brna

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 360
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.