Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 8. 2021
Líbí se mi

Co potřebujete ke štěstí podle vašeho znamení zvěrokruhu

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 8. 2021
Líbí se mi
Co potřebujete ke štěstí podle vašeho znamení zvěrokruhu

Co potřebujete ke štěstí podle vašeho znamení zvěrokruhu

Není pochyb o tom, že štěstí je nezbytné pro zdravý a spokojený život. Dokonce podle poslední studie publikované v časopise Journal of Happiness zjistila, že míra, do jaké nemoc nerušuje naše každodenní fungování, je spojena se sníženým štěstím. Štěstí ve skutečnosti snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, snižuje náš krevní tlak, umožňuje lepší spánek, podporuje vaše hubnutí a hlavně snižuje stres.

Proto jsem se obrátila na astrologické odborníky, aby nám prozradili, co potřebujete ke štěstí právě vy podle vašeho znamení zvěrokruhu:

Vodnář

Nedávejte nikomu záminku k tomu, aby vám říkal, že nejste dost dobří, protože to není pravda! Začněte pracovat na svém sebevědomí a přijměte, kdo jste. Vaši přátelé, rodina i kolegové v práci to budou následovat.

Beran

Pochopte, že nikdo není dokonalý, ani vy! Překonejte vnitřní tlak, abyste byli vždy jedničkou ve všem. Čím dříve to uděláte, tím dříve budete schopni přijmout své nedostatky a hlavně sebe samé - což vám uleví a udělá radost zároveň.

Rak

Zkuste se obklopit optimistickými lidmi, kteří vás podpoří v dobrých i zlých časech, a vysavače energie odstřihněte ze svého života. Když budete mít ve své rodině nebo přátelích náležitou podporu, získáte sebedůvěru, díky které budete mít pocit, že můžete vládnout světu.

Kozoroh

Udělejte si v práci volno a soustřeďte se chvilku na osobní život, který jste v posledních dnech zanedbávali. Vyražte s rodinou na výlet nebo si dopřejte masáž, při kterou se budete soustředit jen na sebe. Potřebujete to víc, než kdo jiný!

Blíženci

Přestaňte prokrastinovat. Je skvělé se přes léto soustředit jen na zábavu, ale odkládání důležitých rozhodnutí podvědomě trápí vaši povahu. Budete-li se schopni zbavit svých břemen z minulosti, otevře se vám zcela nový prostor pro zábavu, kterou si budete naplno užívat.

Lev

Věnujte čas a energii něčemu většímu, než jste vy, a objevte v sobě velkorysého ducha. Pomoc ostatním vám umožní rozšířit své obzory a vyšle vám na cestu hrdosti a dobrosrdečnosti, kterou pro své psychické zdraví potřebujete.

Váhy

Nevěnujte se příliš jednomu způsobu myšlení nebo konkrétnímu úkolu. Zkuste se tentokrát na svůj život podívat z jiného úhlu a vcítit se do vaší rodiny či přátel. Pomůže vám k tomu rozhovor s někým blízkým, komu důvěřujete. 

Ryby

Nenechte svůj život ovládnout starostmi o budoucnost, protože to ovlivňuje vaši přítomnost. Zkuste žít „teď a tady“! To vám pomůže odlehčit vaší mysli a víc si užívat života.

Střelec

Snažíte se vše zvládat s klidem, ale přesto mnohdy vám utečou nervy a můžete být víc hádavý než byste si přáli. A pak si to samozřejmě vyčítáte. Pokuste se však v klidu konverzovat, než se dostanete ke konfrontaci. To vám umožní vyhnout se dramatu.

Štír

Máte sklon k zášti a voláte po spravedlnosti skutků doby minulých. Ačkoliv si to možná neuvědomujete, nosíte s sebou váhu a problémy, které ovlivňují vaši přítomnost. Naučte se odpouštět a zapomínat. Uleví se vám!

Býk

Abyste byli šťastní, nemusíte být v závazném vztahu. Jediný vztah, na kterém záleží nejvíce, je vztah mezi vámi, vaší myslí a vaší duší. Může to být nejvášnivější, nemilejší a nejdivočejší vztah vašeho života.

Panna

Přestaňte se snažit zalíbit všem a soustřeďte se na své štěstí. Ve chvíli, kdy se zbavíte potřeby dělat druhým radost, budete mít pocit, že vás ostatní konečně respektují. Naučit se říkat ne a svobodně vyjadřovat svůj názor posílí vaše sebevědomí.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 6. 9. 2021

moc to na mne nesedí

Odpovědět
Svata
Svata 17. 8. 2021

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 8. 2021

tak to jsem sama zvědavá

Odpovědět
ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena 16. 8. 2021

Vcítím se...

Odpovědět
avatar
Eliška Sikorová 16. 8. 2021

Něco na tom bude

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.