Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 5. 2020
Líbí se mi

Správné stravování během letních dnů s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 5. 2020
Líbí se mi
Správné stravování během letních dnů s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Správné stravování během letních dnů s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Najít vhodnou svačinku pro děti bývá pro rodiče záludnou otázkou. Obzvláště pak v horkých letních dnech, kdy děti tráví velkou většinu dne venku na slunci a jsou neustále v pohybu. Vyvážené stravování dětí v těchto dnech plných aktivit je velmi důležité pro jejich zdraví a je třeba mu věnovat více pozornosti a času. Svačiny se nosí nejen do školy, ale jsou důležité i doma, na chalupě, na výletě i na oslavách. Výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí jsou zdrojem spousty vitamínů a mohou být jednou z variant vhodné a zdravé svačiny či přesnídávky. Smetanové či ovocné jogurty nebo kysané výrobky? To všechno lze využít na dopolední či odpolední svačinku pro děti, ale i dospělé. Mají lahodnou chuť, osvěží a zasytí. Mlékárna Valašské Meziříčí tyto výrobky vyrábí jak v několika ovocných variantách s ovocem nebo oříšky, tak v přírodní podobě bez ovoce. 

„Naše Smetanové jogurty z Valašska jsou výborné na snídani i dopolední svačinku. Děti si mohou vybrat z několika příchutí. Pokud mají rády ovocné, tak nabízíme příchutě jahoda, borůvka, broskev, ale také verze doplněné o vanilku např. višeň s vanilkou nebo jahoda s vanilkou," uvádí ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Kefírová mléka jsou vhodná i na výlety díky uzavíratelnému uzávěru. Vyrábíme je v příchutích jahoda, meruňka, višeň a také ve variantě bílé, která je výborná jako zálivka do salátů," dodává Radka Benešová.

Každá zdravá svačina by měla obsahovat vyvážený poměr základních výživových prvků, vitaminů, minerálů a vlákniny. Velmi důležité jsou bílkoviny jako mléko, jogurt, kefír, vejce, tvaroh a pomazánky z něj, pomazánky z luštěnin a ryb, sýr, kvalitní šunka. Tuky, jako máslo, margarín, olej, smetanové jogurty, tučné sýry. Sacharidy v podobě celozrnného a bílého pečivo, cereálie, ovoce a zelenina. Díky vysokému obsahu vlákniny je lépe sáhnout po celozrnném pečivu.

Pitný režim je nezbytnou součástí zdravého stravování dětí. Doporučují se neslazené tekutiny, bylinné a ovocné čaje, voda. 
Vybrat z několika příchutí. Pokud mají rády ovocné, tak nabízíme příchutě jahoda, borůvka, broskev, ale také verze doplněné o vanilku např. višeň s vanilkou nebo jahoda s vanilkou," uvádí ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Kefírová mléka jsou vhodná i na výlety díky uzavíratelnému uzávěru. Vyrábíme je v příchutích jahoda, meruňka, višeň a také ve variantě bílé, která je výborná jako zálivka do salátů," dodává Radka Benešová.

__________________________________________________________________________________

Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 6. 10. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 7. 2020

bezva

Odpovědět
gustawka
gustawka 30. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 30. 5. 2020

Super.

Odpovědět
libka5
libka5 29. 5. 2020

nejlepší jogurt

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.