Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 25. 11. 2021
Líbí se mi

Ochutnali jsme Pizza Natura. Co jsme si na „zdravé“ pizze zamilovali a proč jí musíte ochutnat také?

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 25. 11. 2021
Líbí se mi
Ochutnali jsme Pizza Natura. Co jsme si na „zdravé“ pizze zamilovali a proč jí musíte ochutnat také?

Ochutnali jsme Pizza Natura. Co jsme si na „zdravé“ pizze zamilovali a proč jí musíte ochutnat také?

Když jsme plánovali setkání Ambasadorek Marketu Ženy s.r.o., bylo jasné, že chceme vybrat jídlo, které bude chutnat všem. Nebudeme si nic nalhávat, když volba padla na pizzu, měla jsem pochyby. Jenže jak jsem se přesvědčila, není pizza jako pizza! Pizza Natura je toho důkazem.

Pizza má přes všechny své přednosti a nesporné kvality pověst nezdravého jídla, protože obsahuje velké množství lepku a sacharidů. Na druhou stranu, pizzu milují všichni! Proto jsme se rozhodli vyzkoušet Pizza Natura, jež se vyrábí ze 100% přírodních surovin a v porovnání s běžnou pizzou obsahuje až o 70 %  méně tuku a o 30 % méně cukru. Navíc dodá až dvě třetiny denní dávky zeleniny doporučované Světovou zdravotnickou organizací. 

Co nás na Pizza Natura zaujalo?  

Pizza Natura vás překvapí nejen kombinací chutí už v samotném základu, ale je potěšením i pro samotné oko, což se ukázalo při setkání Ambasadorek jako skvělá volba. Navíc díky tomu, že těsto je připravováno z netradičních surovin - ať už je to základ z cukety a špenátu, dýně Hokkaido nebo z červené řepy - jedná se o zdravou pochoutku.  

Jakou pizzu jsme ochutnali?

Základem Pizza Natura je těsto z bezlepkové mouky a zejména zeleniny. Vše ostatní už je dílem takřka magické kombinace surovin, které jednotlivým pizzám propůjčují unikátní vzhled i chuť. Nás nejvíce okouzlila Pizza Spicy Pumpkin, jejíž oranžový základ je dílem dýně Hokkaido. Bez obav si ji můžete dopřát díky salámu Bella Festa s nízkým obsahem tuku a sugu bez přidané soli a cukru. Navíc dostanete spoustu bylinek, zralých rajčat, mozzarelly a barevné papriky. Dobrota!  

Pokud milujete kozí sýr, pak bude pro vás (stejně jako pro nás) favoritkou Pizza Goat Beet. Fialový základ vegetariánské pizzy tvoří především červená řepa, která jí propůjčuje svou specifickou chuť i barvu. Najdete na ní čerstvé žampiony, kozí sýr, jarní a červenou cibulku s pár kapkami medového balsamika. 

Poslední naší volbou byla Pizza Super Green. V zeleném základu veganské pochoutky se snoubí špenát a cuketa spolu se zdraví prospěšnou sinicí spirulinou a řasou chlorellou. Ty už v základu pizzy dodávají tělu spoustu zdravých a prospěšných látek, minerálů a vitamínů. Chuť podtrhuje výtečné pesto ze zelených oliv, spolu se šťavnatou cuketou, zralými rajčaty, svěžím špenátem, zelenými olivami a veganskou mozzarellou. 

Byla to neskutečná dobrota! Barevný a zdravý oběd ocenily všechny Ambasadorky včetně celého týmu redakce. Navíc příprava byla opravdu jednoduchá, protože čerstvou pizzu prostě stačí dát do trouby a servírovat. Snadno tak pro své obchodní přátele, kamarády nebo rodinu vykouzlíte oběd či večeři za pár minut. 

Více se o Pizza Natura dozvíte ZDE.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 27. 11. 2021

jedna hezčí jak druhá, pochutnala bych si

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 11. 2021

pizzu vůbec nevyhledávám...

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 11. 2021

Určitě bych ráda ochutnala.

Odpovědět
Honzicek
Honzicek 25. 11. 2021

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 25. 11. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.