Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 10. 6. 2021
Líbí se mi

Chystáte se nejen s dětmi na výlet, na hřiště nebo na kolo? Nezapomeňte si vzít svačinku od MMMASO!

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 10. 6. 2021
Líbí se mi
Chystáte se nejen s dětmi na výlet, na hřiště nebo na kolo? Nezapomeňte si vzít svačinku od MMMASO!

Chystáte se nejen s dětmi na výlet, na hřiště nebo na kolo? Nezapomeňte si vzít svačinku od MMMASO!

Těšíte se, že s dětmi vyrazíte na výlet, na hřiště, na kolo nebo s přáteli do fitka? Všude tam – a i leckde jinde – je potřeba pravidelně doplňovat energii. Zapomeňte na proteinové tyčinky nebo tatranku a zakousněte se do pořádnýho kusu MMMASA!Sušení je prastará forma uchovávání masa – když ještě nebyly lednice, kusy masa se prostě naložily do soli a nechaly se pořádně vysušit, případně i vyudit. Dneska už máme snad v každém bytě lednice a mrazáky, sušené maso ale rozhodne neztratilo na svém výjimečném postavení v jídelníčku každýho aktivního člověka. Díky svým výživovým hodnotám by nemělo chybět v žádné kabelce, batůžku, krosně ani ledvince. I do toho nejmenšího zavazadla, dětské batůžky nevyjímaje, se tohle velký maso v malým balení vejde s přehledem.

Možná i vy se zajímáte, kde se maso a obecně potraviny, které kupujete, bere. V MMMASO si můžete být jistí, že hovězí ve svačinkách pochází jedině z českých chovů. Jsme prostě řezníci, kteří jsou hrdí na svoji práci, a vážíme si přírodních zdrojů, které využíváme. Značka si dobře uvědomuje ekologickou náročnost chovu dobytka a následného zpracování hovězího masa. Snaží se proto využít části celého zvířete a nedělá kompromisy. Mezi krávou a býkem nemají důvod dělat rozdíly. Vždy jde jen a pouze o vybrané maso nejvyšší kvality.

A jaké je složení?

Samý dobrý věci a žádný triky. Technologicky je snack MMMASO „masný výrobek trvanlivý fermentovaný“. Najdete v něm hovězí maso, sůl, trochu cukru, trochu dextrózy a startovací kulturu, jako konzervant používáme běžně užívaný dusitan sodný. V jednom kousku svačinky, který váží 45 g, najdete 17,1 g čistých bílkovin, 7,2 g tuku, 3,7 g sacharidů (a z toho žádné cukry) a jen 1,3 g soli. Každá tahle svačinka ti dodá 610 kJ (nebo taky 146 kcal) energie. Prostě a jednoduše je to kupa kvalitních bílkovin a spousty pořádné energie sbalené do malé tyčinky, která se vejde prakticky všude (a chutná taky skoro každému).

Vem si MMMASO s sebou. Kamkoliv.

Tím, že MMMASO usušené a zabalené v praktickém balení, můžete si ho preventivně zabalit do vašeho obvyklého zavazadla a mít ho prostě po ruce. Kdykoliv a kdekoliv.

Pokud ho budete skladovat při teplotě do 30 stupnňů, tak vydrží minimálně 90 dní jako právě zakoupené. Celé odpoledne v rozpáleném autě mu na trvanlivosti nepřidá, ale několikadenní vysokohorskou túru, celý den s dětmi v ZOO nebo pořádný výšlap na kolech zvládne s přehledem. Pro aktivní sportovce i unavené rodiče, pro malé děti i nabušené kulturisty a pro nadšené gamery je MMMASO perfektní a chutnou svačinkou, která prostě dobije organismu baterky bez zbytečného cukru navíc.

MMMASO zakoupíte v praktické krabici, kde se schovává 15 kousků velkého masa v malém balení.

Cena je 435 Kč (takže jeden kousek o výživové hodnotě malého steaku vyjde na slušných 29 Kč) a dopravu Zásilkovnou k tomu máte zdarma!

A pozor, máme tu teď časově omezenou akci: pokud zakoupíte rovnou 3 krabice tohohle skvělého masitého mlsu, dostanete originální triko MMMASO zdarma!

Více se dozvíte na www.mmmaso.cz

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 16. 6. 2021

Odpovědět
sipeji
sipeji 11. 6. 2021

Moje děti mají to masíčko moc rády.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 6. 2021

zajímavé mmmaso .-)

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 10. 6. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.