Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 9. 2020
Líbí se mi

Užijte si wellness v Česku

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 9. 2020
Líbí se mi
Užijte si wellness v Česku

Užijte si wellness v Česku

Načerpání sil, regenerace i posílení imunity. Takovou odměnu si určitě zasloužíte. Nechte se hýčkat ve spa, dopřejte si relaxační masáže, vaše svaly povzbudí i trysky vířivky či uvolňující působení tepla v sauně. Jaké wellness doporučujeme? Takové, kde i okolí bude balzámem pro vaši duši.

Wellness pobyt v Česku

Naše země skýtá půvaby skoro v každém koutě. Pokud si stále chcete dopřát dovolenou, kde bude teplo, doporučujeme vydat se za wellness do jižních Čech. Proč právě tam? Načerpáte zde sílu a energii, která vám chybí. Navíc se můžete ještě kochat při procházkách, vyjížďkách na kole nebo i na koních. Wellness jsou vlastně takové lázně. Lázně pro ty, kteří je nemají napsané od doktora, ale přitom by mnohé procedury využili. Není náhodou, že wellness resorty se nachází v místě lázní. Například, když zmíníme wellness jižní Čechy, skoro každému vytanou na mysli Počátky. Wellness Počátky, to se pak rovná Svatá Kateřina.

Wellness, které nadchne každého

Možná jste o tomto resortu už slyšeli. Samotná Svatá Kateřina má bohatou tradici, v moderním pojetí je ale přetvořena do ajurvédského hávu. Zde najdete právě ajurvédské procedury, lekce jógy a nově byl otevřen samostatný ajurvédský pavilon, v němž vám odborníci až z daleké Indie pomohou od všedních potíží, týkajících se psychického i fyzického zdraví. Užijete si autentické masáže a rituály, zaplavete si v bazénu, užijete si tepla v saunách i parách. Wellness pobyt si můžete nechat sestavit na míru, kdy si jednotlivé procedury vyberete sami, anebo si zakoupíte balíček zaměřený na konkrétní program. Může se jednat o ajurvédský pobyt, zeštíhlovací program, jógová cvičení, samozřejmě se nabízí i víkendy pro zamilované. Pokud už Svatou Kateřinu znáte, doporučujeme ještě zkusit Letohrádek svatého Vojtěcha, kde rovněž nabízí řadu exkluzivních služeb, které zregenerují vaše tělo i mysl. Wellness pobyty představují dokonalé uvolnění, které si zasloužíte, tak směle vybírejte, než vás někdo předběhne a bude plno.

FOTO: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
pavlinka14
pavlinka14 23. 11. 2020

Já jsem třeba od manžela vloni dostala dárkový poukaz na pobyt ve wellness, který vybral na webových stránkách https://www.daen.cz/wellness-a-lazenske-pobyty a byl to zcela jistě jeden z nejkrásnějších dárků a společných zážitků vůbec Určitě bych to každému páru moc doporučila

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 10. 2020

dala bych si nějaký relax líbit

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 10. 2020

Relax potřebuje každý

Odpovědět
konatovka
konatovka 1. 10. 2020

Já jsem letos byla již počtrnácte na wellnes pobytu v Mariánských Lázních, kam se velice ráda vracím. Je to příjemná rehabilitace, hlavně i okolní turistika a mohu se stravovat podle mé diety, vždy si vybírám pobyt s bufety.

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 1. 10. 2020

taky bych si dala říct

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.