Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 5. 2021
Líbí se mi

Toužíte po změně? Vyzkoušejte střih s ofinou!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 5. 2021
Líbí se mi
Toužíte po změně? Vyzkoušejte střih s ofinou!

Toužíte po změně? Vyzkoušejte střih s ofinou!

Po zimě s vlasy staženými do drdolů a culíků volá jaro po změně. Vlasům dopřejte regeneraci, osvěžte barvu a střihněte si ofinu. Promění vaši tvář a otevře dveře k novým kombinacím líčení a stylingu. Inspirujte se slavnými ženami a vyberte si svůj podzimní hairstyle.

Možná si s myšlenkou na ofinu hrajete už dlouho, anebo vás napadla právě teď, v obou případech od ní neodcházejte. Při výběru té správné vnímejte tvar svého obličeje a kolik času s její úpravou chcete strávit, možná bude potřeba žehlit či podtáčet. Dívejte se pod ruku své kadeřnici a ona vás správnou úpravu naučí. Oválnému obličeji sluší husté ofiny tupého střihu, ženy s kulatým či srdcovým obličejem vypadají krásně v boční šikmé ofině, která jim obličej hezky rozvrhne a zúží. Čtvercovému obličeji bude slušet delší vrstvená ofina.

 Ještě stále nevíte, kterou zvolit? Můžete se inspirujte slavnými ženami, které si ji nechaly také ustřihnout. 

Dlouhovlásky s ofinou

Ofinu k dlouhým sestřihaným vlasům styl supermodelky 90. let zvolila Alessanra Ambrosio a vypadá velmi dobře. Dlouhé vlasy doplnila ofinou i Jessica Biel a dodala šmrnc svému obvyklému elegantnímu účesu. Jennifer Garner sází na kombinaci úsměvu, ofiny a balayge, barvení vlasů, které vytváří přirozený vzhled.

Ofinu k mikádu

Vlasy maximálně v délce po ramena osvěžila ofinou chameleon účesů, Rihanna. Měnit účesy si může dovolit díky svému oválnému obličeji, kterému sluší téměř vše. Super hladké mikádo s ofinou zvolila i Bella Hadid. Tupě střiženou ofinu s volnou střední částí a rozcuchané mikádo si oblíbila Vanessa Hudgens.

Ofina k vlnitým vlasům

Vlnité vlasy si ofinu také zaslouží, zjemňují tvář a činí účes vzdušnější. K rusým vlasům ji zvolila Georgia May Jagger, ofinu vyžehlila a nechala odděleně.  Volnou, lehce zvlněnou si ji učesala Chloe Grace Moretz. Může ji nechat volně, nebo si ji strčit za uši. Zato Kerry Washington střihla nesouměrně, šikmo a prostříhaně. 

Super krátká ofina

Charlie Theron při propagaci filmu Long shot, vsadila na super krátkou, avšak velmi elegantní miniofinu. Budete působit přísněji, ale velmi chic. Emma Roberts také stříhla velmi krátce a vytvořila nový sci-fi vzhled, který můžete napodobit. Ke zkracování ofin se přidala i Emma Watson, která jejím hnědým lehce vlnitým vlasům sluší.

Ofina a drdol

Po ustřihnutí ofiny si otestujte, jak bude vypadat se sepnutými vlasy. Kolikrát účes vypadá ještě lépe než s volně spuštěnými. Tak jako u Hari Nef, Emily Ratajkowski nebo Felicity Jones.
 

Foto: Pinterest.com; elle.com/uk; shutterstock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 13. 5. 2021

Každy potřebujeme změnu

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 5. 2021

změna je život

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 5. 2021

Jít do ofiny vyžaduje odvahu.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 12. 5. 2021

pěkné účesy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.