Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 29. 11. 2020
Líbí se mi

Top zimní manikúra, kterou rozhodně musíte vyzkoušet

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 29. 11. 2020
Líbí se mi
Top zimní manikúra, kterou rozhodně musíte vyzkoušet

Top zimní manikúra, kterou rozhodně musíte vyzkoušet

S příchodem chladnějšího počasí nestačit dotáhnout k dokonalosti jen naše zimní šatníky, ale rozhodně je dobré zůstat v obraze i v kosmetických trendech. Přestože totiž venku zůstávají vaše ruce v kapsách kabátů, v kancelářích nebo doma se dostávají do centra pozornosti. Jaké barvy, symboly nebo jejich kombinace budou aktuální letos v zimě? Přivítejte temně modrou, kombinace pastelových odstínů i zlato.

5 největších trendů v manikúře, které si v zimě zamilujete:

Geometrie frčí

Že vás matematika ve škole příliš nebavila? Nevadí! Užijte si geometrické linie, přechody barev a zajímavé tvary na vašich nehtech. Nejžhavějším trendem pro vaše nehty se stávají abstraktní geometrické obrazce, se kterými můžete vytvořit hotová umělecká díla.

Nevšední kombinace barev

Nemůžete se rozhodnout, jakou barvu pro vaše nehty zvolit? Použijte jich více dohromady! Aktuálně je v kurzu míchání pastelových, výrazných i neutrálních odstínů barev. Vyzkoušet můžete i zajímavé kombinace, které by vás třeba ani na první pohled nenapadly. Nebojte se experimentovat!

Černobílá elegance

V posledních letech se černobílé prvky rozšířili z našich šatníků až k designu našich nehtů. Luxusní a elegantní černobílý vzhled potěší všechny minimalistiky, které přesto svými nehty touží zaujmout. Můžete ho vyzkoušet spolu s grafickými ornamenty, geometrickými vzory nebo květinovým vzorem. 

 

Na modré vlně

Barvou letošní zimy je modrá. A čím bude tmavší, tím lepší. Tento výrazný styl si zamilujete přesto, že barvy ve vašem kosmetickém světě nemají své pevné místo. Na první pohled totiž tato barva působí až černě, ale při odlescích světla se promění v nádhernou modrou hladinu. Její velkou výhodou je, že se vám hodí prakticky k jakémukoliv stylu oblékání.

Zlatá horečka

Blížící se vánoční sezóna přidává na popularitě metalickým odstínům laků na nehty. Zlato, stříbro nebo chrom je ideální alternativou, pokud hledáte pro své nehty něco speciálního pod taktovkou rockového glamouru. A jestli patříte mezi experimentátorky, pak se tento trend rozhodně nebojte spojit s flitry, třpytkami a perličkami.

Foto: Shutterstock, Instagram

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 9. 12. 2020

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 7. 12. 2020

Některé nehty se mi nelíbí

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 12. 2020

Krásná fialová hned v úvodu, ta se mi líbí

Odpovědět
lemur
lemur 5. 12. 2020

Krásné barvičky.

Odpovědět
Amanda
Amanda 30. 11. 2020

Barvy pekne.

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 1. 12. 2020

Naprosto souhlasím

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.