Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 9. 2020
Líbí se mi

Toothy – krásnější zuby díky domácímu bělení a to do 10 minut

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 9. 2020
Líbí se mi
Toothy – krásnější zuby díky domácímu bělení a to do 10 minut

Toothy – krásnější zuby díky domácímu bělení a to do 10 minut

Česká svěží značka Toothy®️ přichází na trh s revoluční novinkou v oblasti šetrného domácího bělení zubů a představuje bělící sadu fungující na bázi LED světla a šetrného bělícího gelu:

  • 100% garance vrácení peněz
  • vybělení minimálně o 2 odstíny
  • 98% spokojených zákazníků
  • domácí bělení vhodné i pro citlivé zuby
  • gel s přírodními látkami bez obsahu peroxidu vodíku
  • certifikace podle evropských směrnic
  • pouze 10 minut bělení denně

To vše se skrývá pod revoluční bělící sadou na bělení zubů od české značky Toothy®️! Už jen samotné bílé minimalistické balení je zážitkem samo o sobě a co teprve pak váš zářivější úsměv po ukončení bělící kúry? 

Tajemství za unikátním bělením od značky Toothy®️

Jak domácí bělení od značky Toothy funguje? Tajemství technologie spočívá v kombinaci LED světla a gelu který obsahuje přírodní látky. Během bělení dochází působením bělícího gelu a LED světla na povrchu zubů k oxidaci, která odstraňuje zubní plak, nečistoty  a především nežádoucí žluté zbarvení zubů a navrací jim tak krásnou bělost.

Každé balení obsahuje přístroj s LED světlem, silikonový náústek, bělící gel na vybraný počet dní a návod spolu se štítkem odstínů k porovnání dosažených výsledků. Doba trvání bělení je pouze 10 minut denně po vámi zvolenou dobu dní - vybrat si můžete rovnou ze tří bělících sad:

Složení bělícího gelu

Toothy bělící gel se skládá z ingrediencí jako je granátové jablko, aloe vera nebo heřmánek. Hlavní výhodu je, že neobsahuje peroxid vodíku, který má za následek trvalé poškození zubů, naopak mezi jeho aktivní složky patří daleko šetrnější PAP a Potassium Nitrate. 

Velkým plusem je to, že bělící gely se dají samostatně dokupovat bez LED přístroje a silikonového náústku – jelikož se dá znovu a znovu použít.

Hlavní výhody bělení zubů pomocí Toothy sady

Pokud bychom měli vytyčit pouze 3 základní výhody domácího bělení se sadou Toothy, pak by to bylo následující:

  • Garance viditelných výsledků: hlavní výhodou, které značka Toothy nabízí, je garance viditelných výsledků – značka garantuje vybělení minimálně o 2 odstíny, jinak vrací veškeré vaše peníze zpět. Garanční program tak zajišťuje maximální spokojenost zákazníků s výsledkem vybělení. Balení obsahuje štítek s odstíny zubů pro sledování vašeho progresu na cestě za zářivějším úsměvem.
  • Revoluční složení gelu, který nemá na českém trhu konkurenci: bělící gel je založen na přírodní bázi a má velmi šetrné složení - neobsahuje peroxid vodíku, který poškozuje nenávratně zubní sklovinu.
  • Výhodné balení: zákazník může dokupovat samostatně jednotlivé gely, kontinuální bělení pak vychází velmi levně – platíte pouze nové gely, LED přístroj a silikonový náústek vám zůstává k dalšímu použití.

V České republice si tato značka získala řadu spokojených zákazníků a vytvořila rozsáhlou komunitu na sociálních sítí – denně zde naleznete tipy a triky pro bělejší, zdravější zuby, péči o dutinu ústní, nebo také praktické rady pro každodenní život v oblasti konzumace jídla, pití a mnoho dalších zajímavých tipů.

Krásný bílý úsměv nemusí být jen pouhým snem dostupným pouze známým hercům a celebritám, Toothy chce, aby se tento sen mohl stát skutečností pro každého. Ostatně, jak tým Toothy praví: ,,Vykouzlili jsme již mnoho spokojených úsměvů a budeme rádi, když budeme moci vyšperkovat i ten Váš“ a proč to nezkusit na vlastní… zuby?

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 12. 10. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 10. 10. 2020

Prima.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 441
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.