Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 3. 2. 2020
Líbí se mi

Tip na dobré čtení: Kniha, která potěší nejen milovníky kávy

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 3. 2. 2020
Líbí se mi
Tip na dobré čtení: Kniha, která potěší nejen milovníky kávy

Tip na dobré čtení: Kniha, která potěší nejen milovníky kávy

Patříte k lidem, kteří si bez šálku svého oblíbeného nápoje neumí představit den, nebo máte někoho takového ve svém okolí a zrovna přemýšlíte, čím mu udělat radost? Máme pro vás skvělý tip na knihu, kterou určitě jen tak nedá z ruky!

Možná jste již v minulosti zaznamenali na trhu Knihu o kávě, která velmi rychle mizela z pultů knihkupectví (prodalo se jí více než 30 tisíc výtisků). Její autorka Petra Davies Veselá se proto rozhodla na tento úspěch navázat a své dílo aktualizovala – světlo světa tak spatřila Velká kniha o kávě.

Pro laiky i profesionály

Publikace, jak ostatně název napovídá, opět jako hlavního hrdinu představuje nápoj, který milují miliardy lidí po celém světě – kávu. Autorka vám v ní ukáže cestu kávy na váš stůl, a to od plantáže přes pražírny až po mletí zrn. Seznámí vás s nejrůznějšími metodami přípravy tohoto lahodného nápoje a dá vám nahlédnout do originálních receptů. Ostatně i čtenářům, kteří uvažují, že by svou lásku ke kávě přeměnili ve vlastní podnikání, bude publikace skvělým pomocníkem.

Velká kniha o kávě není druhým dílem předchozí publikace, a dokonce si ji mohou bez obav pořídit i ti, kteří již Knihu o kávě mají a četli. Představuje ideální dárek jak pro „domácí“ nadšence do kávy, tak i pro provozovatele kaváren či profesionální baristy. Ostatně Petra Davies Veselá je profesionální baristka a několikanásobná mistryně republiky v přípravě kávy, měla vlastní kavárnu a v této oblasti se pohybuje již řadu let. V současnosti se věnuje kromě psaní také baristickým kurzům.

Velká kniha o kávě je doplněna úžasnými fotografiemi Davida Židlického. Vydalo ji nakladatelství Smart Press a dostanete ji u všech dobrých knihkupců či na www.smartpress.cz

Foto: Smart Press

Autorka: Lucie Pražáková

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

skvělé

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 2. 2020

určitě krásná kniha

Odpovědět
Ovace
Ovace 7. 2. 2020

skvělé

Odpovědět
gustawka
gustawka 7. 2. 2020

knihy miluji

Odpovědět
k.eva
k.eva 6. 2. 2020

dobrá inspirace

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 416
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.