Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 6. 2020
Líbí se mi

Suchá pokožka vyžaduje speciální péči. Svěřte ji severské bavlně

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 6. 2020
Líbí se mi
Suchá pokožka vyžaduje speciální péči. Svěřte ji severské bavlně

Suchá pokožka vyžaduje speciální péči. Svěřte ji severské bavlně

Každá majitelka suché pokožky, která se loupe, je na dotek hrubá a často i svědí či pálí, vám potvrdí, že péče může být během na dlouhou trať. Především než najdete přípravek, který o ni opravdu dokonale pečuje a poskytuje jí všechny živiny, jež takto těžce zkoušená pokožka potřebuje. Pokud i vy hledáte péči, jež vám konečně pomůže v boji proti suché pokožce, právě jste ji našli. Je jím tělové mléko SOS Vard Repairing od Barnängen.

Ostatně se o tom přesvědčily i naše testerky. Jak se jim tělové mléko Barnängen osvědčilo?

Pohlazení severské bavlny

Tělové mléko SOS Vard Repairing od Barnängen obsahuje severskou bavlnu, která obnovuje a zklidňuje velmi suchou a drsnou pokožku a udržuje ji hloubkově hydratovanou po celý den. Pro přežití v extrémních podmínkách shromažďuje severská bavlna aktivní složky, jako jsou cukry, polyfenoly a minerály, které chrání rostlinu a zvyšují její odolnost proti živlům. Tento ochranný proces je také to, co severská bavlna nabízí i vaší pokožce.

V kombinaci s ochranným Cold Cream, jenž je speciální pečující ingrediencí produktů Barnängen, představuje tělové mléko SOS Vard Repairing jakýsi ochranný štít, který bude vaši pokožku bránit před vlivy prostředí a zároveň o ni pečovat, aby se jí vrátila hebkost a jiskra.

Tak jako ostatní výrobky značky Barnängen je i tělové mléko SOS Vard Repairing veganské. Navíc unikátní receptura obsahuje 95 % ingrediencí přírodního původu. Udržitelné balení je již z 50 % vyrobeno z recyklovaného plastu.

Učiněný zázrak

Tělové mléko SOS Vard Repairing od Barnängen dostaly možnost vyzkoušet i naše testerky. Jak testování dopadlo? Celkové hodnocení, které dosáhlo úžasných 100 procent, mluví za vše. Čím toto tělové mléko pro suchou pokožku testerky tak oslovilo?

Opravdu unikátní složení činí z tohoto mléka učiněný zázrak. Severská bavlna a další účinné pečující složky dodají pokožce potřebnou výživu a hydrataci. Přírodní složení zajistí, že je mléko vhodné pro všechny druhy pokožky, i pro tu citlivou. Po krátké době používání je pokožka celého těla hladká, hebká a zdravější. Mléko se velmi dobře nanáší a roztírá. Dobře se vsakuje. Příjemná, nenápadná vůně,“ zhodnotila testerka Renata.

Tělové mléko nadchlo celou naši rodinu, i děti. Má velmi dobré hydratační složky, které napomáhají suché pokožce a dokážou ji zvláčnit na dlouhou dobu. Další přidanou hodnotou je jednoznačně vůně, která nadchla všechny testující v naší rodině. Z tohoto produktu jsme byli velmi nadšeni,“ chválila testerka Jana.

Tělové mléko funguje skvěle! Měla jsem po zimě problém se sušší pokožkou na rukou, případně i nohou po holení, ale mléko pomohlo. Díky pumpičce se dobře dávkuje a má super konzistenci, takže ho k aplikaci postačí relativně málo,“ přidala se testerka Kristýna.

Se značkou Barnängen jsem neměla doposud žádnou zkušenost. Při prvním použití jsem byla překvapená z konzistence, vždy jsem používala mnohem hutnější krémy a musím říct, že jsem z této lehčí konzistence příjemně překvapená. Mléko se krásně roztírá a zanechává sametově hebkou pokožku. Už po dvou dnech je bez šupinek. Do vůně bavlny jsem se zamilovala, je jemná a naprosto čistá. Myslím, že jsem této značce podlehla,“ neskrývala nadšení testerka Jana.

Foto: Barnängen

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 7. 7. 2020

bezva

Odpovědět
lemur
lemur 3. 6. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 435
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.