Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 18. 9. 2021
Líbí se mi

Slovenská kosmetická značka Envy Therapy míří do Prahy!

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 18. 9. 2021
Líbí se mi
Slovenská kosmetická značka Envy Therapy míří do Prahy!

Slovenská kosmetická značka Envy Therapy míří do Prahy!

Kosmetická značka ENVY Therapy® včera (pondělí, 13.9.) uspořádala v Praze svou koktejl party. Ta se konala v galerii Artisème, která hrdě představuje dílo lokálních umělců. Přesně o toto spojení v důmyslném dress code v pastelových barvách, které jsou pro brand typické, šlo. ENVY Therapy® je ve své podstatě hrdá "česko- slovenská" značka. Na akci zavítala rovněž top modelka Karolína Kurková, která si spojení s ENVY Therapy® vybrala právě proto, že se jedná o česko-slovenský brand, navíc v rukou úspěšné podnikatelky a zakladatelky, Natálie Selvekové. 

Od svého vzniku tento kosmetický brand v čele s majitelkou Natálií Selvekovou a týmem dermatologů přemýšlel, konal a vyráběl produkty v česko-slovenský intencích. Selveková vysvětluje proč Praha přišla až po Bratislavě a své další plány: "Dnes se snažíme, a netajíme se tím, dostat Envy Therapy za hranice našich zemí. Věřím, že produkujeme světovou kvalitu. Chceme expandovat, ale zároveň se starat o stávající a dobře fungující zázemí. Česká republika v čele s Prahou byla v našem hledáčku již dávno, držíme se však hesla raději pomaleji, ale precizně. " 

Párty se zúčastnilo mnoho zajímavých hostů, v čele s topmodelkou Karolínou Kurkovou, která přicestovala z amerického Miami, kde žije se svou rodinou. Karolína odstartovala spolupráci s ENVY Therapy® slovy: "Jsem šťastná, že jsem po náročném období, kdy jsme nemohli cestovat konečně doma. V nejlepší společnosti - mé drahé rodiny a Natálie s jejím týmem, za nimiž je vidět kus skvělé práce, se cítím skvěle." O hudební program se postarala zpěvačka Ema Drobná s kapelou. 

Mezi dalšími hosty nechyběly ambasadorky značky ENVY Therapy® Dominika Cibulková, modelka Saša Gachulincová, návrhářka Vanda Janda a další české a slovenské osobnosti, které se skvěle bavily i nad tím, že jsou oblečené v liniích ENVY Therapy®, protože převládala jemná růžová, barva řady Clearing, zelenkavá, barva řady Antiaging, bleděmodrá, barva řady Hydrating či žlutá, barva řady Brightenning. 

VIP hosté si už během neděle a pondělí dopřáli kosmetické ošetření v ENVY Therapy® v pop-up beauty budoáru vytvořené pro tuto příležitost v hotelu Mandarin Oriental Prague. ENVY Klinika pak otevře v následujících měsících v samém srdci Prahy na Starém Městě svou první pobočku v Česku. Zde bude nabízet i kosmetické ošetření, prodejnu a postupně i dermatologické služby. 

Kdo si nenechal party ujít?

Karolina Kurková s maminkou

 

Natália Selveková

Michael Kovačík, Dominika Cibulková a Anderej Kusalík

 

Vanda Janda

 

Emma Drobná

 

Natálie Kotková

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 23. 9. 2021

No vida.

Odpovědět
sipeji
sipeji 19. 9. 2021

O této značce jsem zatím neslyšela a těším se až jí budu moct vyzkoušet.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 18. 9. 2021

Bezva

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 18. 9. 2021

tak se na ni budeme těšit

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 9. 2021

prima

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 423
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.