Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 8. 2019
Líbí se mi

Skromná pampeliška jako mocný spojenec proti zadržování vody v těle

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 8. 2019
Líbí se mi
Skromná pampeliška jako mocný spojenec proti zadržování vody v těle

Skromná pampeliška jako mocný spojenec proti zadržování vody v těle

Řadu žen trápí nafouklé břicho kvůli zadržování vody v těle. Pokud pomineme hormonální výkyvy (tedy u žen), pak jsou takové stavy i znakem, že se váš organismus potřebuje zbavit nahromaděných toxinů. I s tím vám může pomoci příroda, respektive skromná pampeliška.

S pampeliškou většina z nás spíše bojuje, tedy pokud nám vesele roste na záhonech, a jako opravdovou léčivku ji vnímá málokdo. A to je škoda! Tato skromná rostlinka má totiž spoustu prospěšných účinků na lidský organismus.

Všestranná bylinka

V tradiční medicíně je pampeliška používána už staletí při potížích s trávením, ale také na podporu jater, žlučníku a ledvin či proti zadržování vody v těle. Podílí se totiž na vylučování toxinů z organismu. Ostatně účinky pampelišky potvrdily i moderní vědecké studie, které tak daly zapravdu letité moudrosti našich babiček.

Podle výzkumů je pampeliška přírodním diuretikem (podporuje tedy vylučování moči) a také zdrojem draslíku. Obsahuje řadu antioxidantů a dalších přírodních látek, jež nejen prospívají výše zmíněným orgánům, ale také dokáží nastartovat trávení a snížit chuť k jídlu.

Vzhledem k tomu, že vám pomůže zbavit se přebytečné vody v těle a zlepší trávení (plus pomůže vyřešit vlčí hlad), je spojencem všech, kteří se snaží dostat pod kontrolu svou hmotnost.

Pomoc ve sklenici

Je jasné, že většina z nás nejspíš nebude chtít trávit drahocenný čas procházením zahrad a luk, aby si pampelišku nasbírala (nehledě na to, že nikdy nevíte, kolik má daná rostlina účinných látek). Pokud chcete využít mimořádnou detoxifikační sílu pampelišky a zbavit se otoků, nafouklosti a kilogramů navíc, je pro vás skvělým řešením nápoj SlimJOY WaterOut s malinovou příchutí.

Kromě pampelišky obsahuje také výtažky opuncie, artyčoku, ostropestřce mariánského, petržele, sarsaparily, javánského čaje a listů vinné révy. Klinické studie ukázaly, že SlimJOY WaterOut díky podpoře lymfatického systému, jater, žlučníku, ledvin a krevního oběhu zvyšuje vylučování přebytečné vody a toxinů z těla, snižuje otoky a nadýmání a účinně bojuje také s celulitidou.

Znovu sebevědomou ženou

SlimJOY WaterOut je jedním z tajemství dokonalé postavy 26leté maminky dvou dětí Daniely. Po druhém porodu se jí dlouho nedařilo i přes všemožné diety a cvičení získat zpátky svou původní postavu. Pak ale objevila přípravky SlimJOY. „Po třech dnech nafouklost zmizela a mé trávení se výrazně zlepšilo. Po dvou měsících jsem zhubla až o 7 kilogramů, obvod stehen se zmenšil o 3,5 cm a obvod kolem boků až o 10 centimetrů,“* popisuje usměvavá kadeřnice.

Daniela je se svým vzhledem konečně zase spokojená a nemůže uvěřit, jak snadné bylo zhubnout s výrobky SlimJOY. „Užívala jsem WaterOut, který nastartoval můj metabolismus, a konečně se něco začalo dít. Okamžitě jsem se začala cítit lehčí, plná energie, mé trávení se výrazně zlepšilo a chuť na sladké zmizela,“ říká mladá maminka.

Kilogramy zmizely a Daniela si zvýšila sebevědomí. Teď s radostí oblékne své oblíbené šaty, které jí byly předtím úzké. Především se však cítí ve své kůži dobře a s radostí projevuje svou ženskost. „Cítím se báječně, zdravě, krásná a fit. Nemůžu se dočkat, až půjdu na dovolenou k moři, které miluju a obleču si nové plavky!"

Foto: Shutterstock

*Každá osoba je jiná, uvedené výsledky se proto můžou u každého uživatele lišit. K dosažení požadovaných výsledků doporučujeme kombinovat užívání SlimJoy produktů se zdravou stravou a pravidelným pohybem.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 9. 8. 2019

super, já zrovna patřím k těm, kdo zadržuje hodně vody

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 7. 8. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 7. 8. 2019

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 234
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.