Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Make-up ani správný účes není to, co dělá ženu krásnou, míní herečka Sharon Stone

Líbí se mi
Make-up ani správný účes není to, co dělá ženu krásnou, míní herečka Sharon Stone

Make-up ani správný účes není to, co dělá ženu krásnou, míní herečka Sharon Stone

Sharon Stone – žena, která mě fascinuje svým přístupem. Třeba ke stárnutí, které považuje za přirozené a krásné. Vybrala jsem pár vět, které pronesla, a kterými se můžeme my všechny inspirovat!

Citáty o životě od Sharon Stone

Nevěřím, že make-up a správné vlasy udělají ženu krásnou. Nejzářivější ženou v místnosti je vždy ta, která je plná života a zkušeností.

Protože všechno, co jsme kdy učinily, čemu jsme věřily, z čeho jsme se radovaly a co jsme udělaly se nám promítá do tváře. A ta je tím krásnější, čím procítěněji svůj život žijeme.

Užívám si svůj věk, svůj život, svou rodinu. Jsem prostě šťastný člověk!

Protože přijetí toho, jaké jsme, nám všechno ohromně ulehčí. A když jsme spokojené samy se sebou, dokážeme si pak opravdu užívat všechno dobré, co život nabízí –  třeba radosti a rodinu.

Máme tu 400 000 děvčat s blonďatým plážovým účesem, stejným nosíkem, gigantickými rty a implantáty ve tvářích. Ale opravdu jsou hezčí?

 Krásnými nás dělají naše odlišnosti a ne to, v čem jsme stejné. Může to být piha nad horním rtem, oči daleko od sebe, nedokonalá postava... Prostě něco, co si ostatní zapamatují, a co nás dělá námi - neobyčejnými a zajímavými.

Lidé se bojí změny, protože mají pocit, že něco ztrácí. Nedochází jim ale, že taky něco získají.

Občas je dobré začít znovu - roztřídit skříně, změnit účes, odejít z práce nebo vztahu, který nám nevyhovuje. Některé změny jsou lehčí, některé těžší, ale většinou se pak ukáže, že to stálo za to. Protože člověk změnou jen neztrácí, naopak téměř vždy získává.

Zdroj fotografie: Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Janeta99
Janeta99 3. 10. 2019

Tak to jsou slova k zamyšlení. Je pravda, že ženy by se lépe cítily , kdyby stárly přirozeně, bez make-upů, líčidel, barvených vlasů, zkrášlovacích procedur ...... ale chtějí to také jejich muži??? Ti potom odejdou právě za tou hezky upravenou.

Odpovědět
beata0063
beata0063 1. 10. 2019

pekné

Odpovědět
Magduše
Magduše 1. 10. 2019

To je hezké

Odpovědět
gustawka
gustawka 30. 9. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 028
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.