Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 10. 2020
Líbí se mi

Se zažíváním bez potíží vám pomůže vláknina

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 29. 10. 2020
Líbí se mi
Se zažíváním bez potíží vám pomůže vláknina

Se zažíváním bez potíží vám pomůže vláknina

Vláknina je pro náš organismus, a především fungující zažívání, životně důležitá. Není proto divu, že se ji spousta z nás snaží doplňovat nejen prostřednictvím stravy bohaté na zeleninu či ovoce, ale i z jiných zdrojů.

Takovým je přírodní rostlinná vláknina OptiFibre, která pomáhá optimalizovat zažívání, nejčastěji se používá při zácpě a také pomáhá těmto problémům předcházet. Ostatně se o tom mohly přesvědčit i naše testerky. Jak se jim rozpustná vláknina OptiFibre osvědčila?

Pro zažívání bez potíží

Stoprocentně rostlinná vláknina OptiFibre ve formě prášku se se získává ze semen guarové rostliny. Nezatěžujte tělo chemií, je zcela rozpustná, bez chuti a bez zápachu, bez lepku, aromat nebo sladidel. Díky tomu ji můžete vmíchat do horkých i studených nápojů. Zcela se rozpustí ve vodě, v mléce i v polévce. Tím ale možnosti použití nekončí. OptiFibre můžete přidat i do potravin, které jsou krémovějšího charakteru – třeba do přesnídávky, jogurtu nebo do bramborová kaše.

Vláknina obsažená v OptiFibre vyživuje střevní bakterie, jež díky tomu mohou fungovat tak, jak mají – a vám díky tomu zajistí bezproblémové trávení. Užívat jej mohou všichni, kdo mají problémy se zácpou nebo se těmto potížím chtějí vyhnout. Vhodný je dokonce i pro děti starší 3 let a těhotné a kojící ženy.

Účinky po pár dnech

Vlákninu OptiFibre podrobily zkoušce i naše testerky. A výsledek? Jejich spokojené recenze mluví za vše…

Již delší dobu jsem přemýšlela, že bych nějakou vlákninu vyzkoušela, a tak se mi to splnilo. Co se týče účinku, rozhodně hodnotím velmi kladně, protože produkt opravdu dodrží, co slibuje. Zkoušela jsem vlákninu přidávat do jídla i do pití a opravdu to na chuti není poznat, jen například u jablečného džusu dojde k zakalení, ale chuť nemění. Co bych uvedla jako jediné mínus produktu je, že by se měl užívat 3x denně (ráno, v poledne večer), což pro mě bylo občas náročné, vzhledem k tomu, že přes den, tedy přes oběd, není člověk většinou doma. Ale jinak je produkt moc super a určitě ho doporučuji všem, i jen tak preventivně,“ chválila testerka Žaneta.

Momentálně jsem na konci 3. měsíce těhotenství a mnoho maminek se mnou bude určitě souhlasit, že zažívací problémy v těhotenství nejsou žádoucí. Navíc poslední dobou má zažívací problémy i můj syn. Jelikož nejsme zastánci chemie, velmi mě zaujalo čisté složení OptiFibre. Každé ráno si tedy se synem dáme odměřené množství do ranního čaje, což se stalo brzy našim rituálem. Mohu říci, že během pár dní jsem zaznamenala změny a určitě budeme v užívání já i syn pokračovat,“ přidala se testerka Tereza.

Syn má asi půl roku potíže s psychogenní zácpou, což je často běh na dlouhou trať. Za těch několik měsíců jsem vyzkoušela celou řadu přípravků různých konkurenčních značek, z nichž některé byly vychvalované do nebes. I přesto se "zadařilo" klidně až po sedmi dnech. Upřímně jsem nevěřila, že tento produkt nějak zvlášť pomůže. Ale ve skutečnosti se stal zázrak a syn už od druhého dne chodí pravidelně každý den, v jeho případě něco neskutečného. Až OptiFibre dojde, určitě koupím další. A doporučuji všem maminkám, které se svým dítětem zažívají podobné trápení,“ napsala v hodnocení testerka Jitka.

Optifibre jsem vyzkoušela prvně a jsem spokojená. Hned třetí den se dostavil účinek. Oplatilo se jít do toho, z mé strany veliká spokojenost. Vyhovuje mi, že když se rozpustí ve vodě, nemá zápach a ani žádnou chuť, a hlavně není gelové konzistence jako jiné vlákniny. Mně to vždy u všeho, co jsem vyzkoušela, dost vadilo. I když je cena trochu vyšší, stojí to za to, protože mi tato vláknina na sto procent vyhovuje. Takže určitě ta cena odpovídá kvalitě. Hlavně mi to pomáhá, a to je podstatné. Určitě ji doporučuji,“ chválila testerka Adriana.

OptiFibre vyzkoušel v rámci testování i jeden muž – tester Rudolf. Jak vlákninu hodnotil on? „Nejlepší vláknina, jakou kdy celá naše rodina vyzkoušela. Je naprosto bez chuti a bez zápachu, po chvíli se zcela rozpustí, takže je ideální pro ty, kterým normální vláknina přijde nepoživatelná. Naše děti ani nepostřehly, že něco ve vodě mají. Po pár dnech pozoruji účinky – méně nafouklé břicho, lepší vyprazdňování. Tuto vlákninu doporučuji,“ neskrýval nadšení náš tester.

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 30. 10. 2020

Já velmi dbám na to aby moje strava obsahovala dostatek vlákniny.

Odpovědět
avatar
Božena Krivoňaková 29. 10. 2020

Moje známá má vyzkoušeno, a je velmi spokojená.....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.