Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 2. 2019
Líbí se mi

Šanci na přirozené početí můžete zvýšit přímo vy sami

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 2. 2019
Líbí se mi
Šanci na přirozené početí můžete zvýšit přímo vy sami

Šanci na přirozené početí můžete zvýšit přímo vy sami

Právě dnes slavíme den svatého Valentýna, známý také jako svátek všech zamilovaných. Ať už v tomto dni vidíte romantiku nebo naopak komerci, láska a spokojené partnerství je vždy důvodem k oslavě. A právě za vrchol a naplnění svého vztahu mnoho párů považuje založení rodiny. 

Založení rodiny a početí potomka je určitým milníkem většiny párů. V dnešní době se však stále více párů potýká s problémem, kdy se jim počít spontánně zkrátka nedaří. V současné době problém s plodností řeší až 25 % párů. Podle aktuálních průzkumů vzrostl za poslední rok počet umělých oplodnění na 39 000, nejvíce v české historii.

Pokud toužíte po miminku, existuje mnoho možností, které můžete vyzkoušet, než vyhledáte přímo pomoc odborníků. Vedle plánovaní početí v plodných dnech, můžete své šance zvýšit například způsobem veskrze příjemným ­­– použitím speciálního lubrikačního gelu. GYNELLA Natal Ferti Gel svým složením udržuje pH vhodné pro početí a díky svému složení navíc usnadňuje cestu spermie k vajíčku.

Stále častěji se hovoří o tom, že důvod neplodnosti je na straně muže – aktuálně jde o více než 1/3 všech případů. Procedura směřující k provedení spermiogramu přímo u lékaře je však mezi muži často vnímána jako směšná či dokonce potupná. V dnešní době už naštěstí existují sady pro domácí měření kvality spermií, a tak lze tento krok absolvovat v klidu a pohodlí domova. Jedním ze zdravotnických a patentovaných testů je sada SwimCount, která měří počet pohyblivých spermií, které jsou schopny oplodnit vajíčko. Rovnou víte, jaká je kvalita spermií vašeho partnera, a to s přesností 96 % oproti laboratorním testům.  

Moderní věda dnes dokáže většinu obtíží s početím překonat, vždy je ale lepší začít těmi nejméně invazivními a nenáročnými kroky. A kdy jindy, než právě na svátek všech zamilovaných stojí za to je vyzkoušet.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 1. 8. 2019

Bylo bY fajn kdyby to takto fungovalo

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 2. 2019

velká naděje pro smutné páry...

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 14. 2. 2019

To zní nadějné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 633
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.