Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 8. 1. 2020
Líbí se mi

Rajčata využijete i v péči o pleť. Pomohou nejen s rozšířenými póry

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 8. 1. 2020
Líbí se mi
Rajčata využijete i v péči o pleť. Pomohou nejen s rozšířenými póry

Rajčata využijete i v péči o pleť. Pomohou nejen s rozšířenými póry

Rozčilují vás rozšířené póry nebo tmavé podpaží? Rajče vám pomůže! Šťavnatý přítel do nepohody zároveň zabojuje proti vypadávání vlasů, zatímco urychlí jejich růst a dodá jim mnoho vitaminů i úžasný lesk!

Jste velkým příznivcem rajčat, protože jsou chutná a zdravá? Je pravdou, že jejich konzumace se spojuje s omezenou pravděpodobností kardiovaskulárních chorob, rakoviny i osteoporózy. Kulaté plody v červeném kabátku rovněž poskytují ochranu před škodlivými volnými radikály a pomáhají snižovat vysoký krevní tlak, což z nich dělá doporučovanou medicínu pro pacienty s arteriální hypertenzí. Víte, že rajčata jsou také úžasnou kosmetikou? Tyto nelehké úkoly zvládnou levou zadní!

Rozšířené póry? Těm už odzvonilo

Nalijme si čistého vína. Póry z povrchu pokožky nikdy úplně nevymažete, nicméně udržet jejich viditelnost v rozumných mezích možné je. Co se pro to dá udělat? Zkuste přidat kapku rajčatové šťávy do polévkové lžíce vody. Získanou směs si pomocí vatového tamponu naneste na problematická místa a vyčkejte alespoň čtvrt hodiny, než odstraníte všechny pozůstatky.

Rozlučte se s nevyrovnaným tónem pleti

Tmavá kůže, a to zejména v podpaží, není něco, co by chtěl člověk světu dávat na odiv. Proč se něco takového vlastně tvoří? Může to být následek nadměrného pocení, častého holení, používání krémů na odstranění chloupků i deodorantů na bázi alkoholu. Přičíst to lze také těsnému oblečení, které „odírá“ pokožku či nashromážděným odumřelým kožním buňkám. Náprava?

Tu představuje zmíněná potravina, kterou obvykle přidáváte do salátu. Platí totiž za přírodní bělicí činidlo, jež se při likvidaci pigmentového nadělení skvěle uplatní. Promíchejte adekvátní kousek rozmělněné dužiny se lžičkou ovesných vloček a trochou bílého jogurtu. Po nanesení formou lehké masáže je třeba nechat zlepšovák 20 minut působit, poté je čas na oplach.

Pomalý růst vlasů jako minulost

Rostou vám vlasy pomalu, což vás dohání k šílenství? Místo stížností na smůlu, osud či geny to vezměte do vlastních rukou a pravidelně je oplachujte rajčatovým nektarem. Ten díky obsahu celé řady prospěšných látek zabraňuje vypadávání hřívy, zatímco stimuluje folikuly k růstu. Tento neobvyklý zkrášlující produkt také dodává koruně krásy přirozený lesk a činí ji jemnější, hladší a poddajnější.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 6. 2020

super, ale na moje póry asi nezabere už nic ))

Odpovědět
potkanek
potkanek 10. 1. 2020

všechno jsem nevěděla

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 9. 1. 2020

Rajčata jim ve velkém množství

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 1. 2020

Rajčata používám často

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 1. 2020

Rajčata mám moc ráda

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 388
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.