Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 12. 10. 2020
Líbí se mi

Proč si vybrat SOLO Personal makeup school

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 12. 10. 2020
Líbí se mi
Proč si vybrat SOLO Personal makeup school

Proč si vybrat SOLO Personal makeup school

Máte pocit, že potřebujete pomoct s make-upem a zjistit, jaké líčení Vám nejlépe sedí? Nebo se chcete v líčení zdokonalit, ale nechcete absolvovat kurz pro přípravu profesionálních make-up artistů? Nebo jen toužíte získat nové zkušenosti a znalosti ze světa červených rtěnek? Ve všech případech Vám nově vzniklá škola SOLO Personal makeup school sídlící v Praze nabízí řešení! A důvody, proč říct jí říct ANO jsou více než přesvědčivé.

Specifický přístup

V SOLO Personal makeup school staví výuku primárně na uvolněné a přátelské atmosféře. Klíčovou myšlenkou se stává snaha vytvořit prostředí, které bude pro klientky komfortní, příjemné a bezpečné. Výuka technik probíhá pod vedením profesionálních lektorů, kteří jsou po celou dobu účastnicím neustále k dispozici. Na rozdíl od mnoha jiných kurzů a škol, které pouze zprostředkovávají informace, co a jak dělat, v SOLO Personal make-up school klientky za asistence lektora vše zkoušejí rovnou na sobě. Odcházejí tak s natrénovanými praktickými technikami, které následně umějí použít a aplikovat i doma. Cílem je obsáhnutí komplexních znalostí, dovedností a probraných technik. Dostatek prostoru pro trénink zaručuje také maximální kapacity čtyř účastnic na jeden kurz. „Individuální přístup, a dostatek lektorova času pro každou z klientek je u nás samozřejmostí“, popisuje Juliána Šoleová, ředitelka školy.

Vysoká profesionalita lektorů

Lektoři, kteří v SOLO Personal makeup school vyučují jsou vybírání z těch nejlepších make-up artistů působících momentálně v českém prostředí. Vyučující mají bohaté zkušenosti z předních akcí nejen na tuzemském, ale i na světovém trhu. Zárukou jejich kvality a profesionality je mimo jiné také absolvování a rekvalifikace přední české make-up školy Make-up Institute Prague. Nejdůležitější vlastností je ovšem jejich schopnost předávat lidsky své zkušenosti a poznatky. „Všichni tady sdílíme myšlenku Juliány – vytvořit prostředí, kde se žádná z našich klientek nebude bát na nic zeptat, s čímkoliv požádat o pomoc. Od toho tady pro ně jsme,“ popisuje lektorka Lenka Fritschová, která vede osobní  skupinové kurzy.

Unikátní kurzy

Juliána vytvořila opravdu pestrou nabídku kurzů. Kurzy tématické, věnující se konkrétním oblastem. Ať už jste začátečnice, která potřebuje vytvořit pevné základy, natrénovat techniku a získat primární znalosti o make-upu, nebo si přejete vytvořit skvělý festivalový či silvestrovský look, v tematických kurzech si vyberete. Jedinečným tematickým kurzem je také kurz Mamachic. V České republice jediný svého druhu, který je určen pro maminky na mateřské dovolené, které chtějí najít své staré já, a naučit se vytvořit v každodenním shonu perfektní make-up. Samozřejmostí jsou také soukromé kurzy. SOLO Personal makeup school ovšem nabízí i kurzy skupinové – co takhle kurz face yogy nebo získat nedocenitelné tipy a techniky, jak pečovat o zralou pleť, aby byla stále krásná?

Absolutně výjimečným a unikátním je kurz Téměř profesionál – tento kurz přináší zcela jedinečný a komplexní formát vzdělávání v osobním líčení na českém trhu. Teoretické i praktické znalosti pod vedením profesionálů jdoucí opravdu do hloubky. Pokud se toužíte nalíčit jako make-up artistka, ale nechcete absolvovat kurz zaměřený pro budoucí profesionální vizážisty, kde techniku netrénujete na sobě ale na modelkách, je tenhle kurz vytvořený přímo pro Vás. A v případě, že změníte názor, a na dráhu vizážistky se přece jen budete chtít vydat, ze SOLO Personal makeup school do Make-up Institute Prague je to jen krůček.

Profesionální přípravky

„Na kurzech nepracujeme pouze s jednou značkou, důležitá je pro nás pestrost. Klientky si musí vyzkoušet více produktů, aby zjistily, který je pro ně nejlépe vyhovující“, vysvětluje mi Juliána, zatímco si zkouším tekutý rozjasňovač Cosmic drop od organické značky Mádara.  Svá slova dokazuje ukázkou produktů, které jsou klientkám při kurzech k dispozici. Nejsou to ale jen dekorativní líčidla, ale i sety kosmetiky odličovací a pečující. Osobně mě nejvíce zaujme micelární voda české značky Smyssly, která je podle slov lektorky Lenky Fritschové mezi účastnicemi kurzů velmi oblíbená. „Neopomenutelnou je pro nás také důsledná hygiena všech přípravků a štětců, které tady máme. Během kurzů je průběžně dezinfikujeme, stejně tak jako po každém jednom kurzu“, dodává Lenka, která nás při prohlídce školy doprovází.

Jednu vstupenku na kurz, prosím.

A tak si i já rozhoduji, že v SOLO Personal makeup school kurz absolvuji. Přístup Juliány a lektorů je otevřený, vřelý a přátelský. Škola působí jako make-up nebe, lektoři jsou profesionálové a já mám momentálně jediné dilema – který kurz si mám z nabídky vybrat jako první?

Autorka: Sabina Beňová

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 457
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.