Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 8. 2020
Líbí se mi

Přírodní oleje, které rychle povzbudí unavené vlasy

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 8. 2020
Líbí se mi
Přírodní oleje, které rychle povzbudí unavené vlasy

Přírodní oleje, které rychle povzbudí unavené vlasy

Máte při pohledu do zrcadla ze svého účesu tak trochu depresi? To se dá snadno napravit. Podpořte výživu, hydrataci, lesk i zdraví svých vlasů pomocí avokádového nebo granátového jablka. Ani takový esenciální cedr ale není marný!

Zase jste neodolali a koupili si v drogerii ten propagovaný šampon i s kondicionérem, jenže slibovaný efekt v nedohlednu? A co víc, stalo se to už po několikáté! Ano, je to sice k naštvání, ale nenechte si tím zkazit náladu. Kvalitu vaší hřívy totiž mohou podstatně zlepšit i přírodní oleje, jež se účinkem rozhodně neminou. Jaké konkrétní koruně krásy poskytnou láskyplnou péči i famózní benefity?

Olej z granátového jablka jako ochránce

Granátový olej“ je unikátním produktem, který vykazuje silnou antioxidační aktivitu, proto je skvělým ochranným prostředkem proti nepříznivým vnějším vlivům, a to včetně UV záření a chemikálií obsažených v kosmetických produktech. Sluší se dodat, že složení tohoto voňavého pokladu rovněž revitalizuje kadeře, zatímco zabraňuje vypadávání a stimuluje folikuly k růstu. Nelze mu odepřít ani to, že dodává hydrataci a úžasný lesk.

Avokádový olej napravuje škody

Tekutý zázrak získávaný z avokáda obsahuje zdravé tuky, aminokyseliny, bílkoviny a vitaminy A, D, E a B6, což z něj dělá spolehlivého „opraváře“. Tyto látky ve vzájemné spolupráci báječně uzdravují poničené vlasy, vyplňují jejich trhliny a zacelují rozdvojené konečky. Cennou vlastností tohoto zkrášlujícího elixíru je i to, že bojuje proti „krepatění“ kštice a usnadňuje její rozčesávání. Dáte mu šanci?

Esenciální cedr proti lupům

Možná máte tento „tekutý strom“ v povědomí jako alternativní metodu léčby nachlazení, jelikož usnadňuje vykašlávání, vykazuje baktericidní účinky a tlumí kašel. Ano, máte jistě pravdu, tím však jeho schopnosti ani zdaleka nekončí. Tenhle všestranný parťák totiž sklízí úspěchy i v boji proti lupům! Dokáže také regulovat produkci mazu na pokožce hlavy, je proto vhodný jak pro mastnou, tak i suchou hřívu.

Foto: Shutterstock

Autorka: Karolína Dostálová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 23. 1. 2021

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 9. 2020

bezva

Odpovědět
Svata
Svata 29. 8. 2020

Inspirující

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 414
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.