Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 12. 8. 2021
Líbí se mi

Rychlá vzpruha pro vaše vlasy? Vsaďte na oleje!

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 12. 8. 2021
Líbí se mi
Rychlá vzpruha pro vaše vlasy? Vsaďte na oleje!

Rychlá vzpruha pro vaše vlasy? Vsaďte na oleje!

Máte při pohledu do zrcadla ze svého účesu tak trochu depresi? To se dá snadno napravit. Podpořte výživu, hydrataci, lesk i zdraví svých vlasů pomocí avokádového nebo granátového jablka. Ani takový esenciální cedr ale není marný!

Zase jste neodolali a koupili si v drogerii ten propagovaný šampon i s kondicionérem, jenže slibovaný efekt v nedohlednu? A co víc, stalo se to už po několikáté! Ano, je to sice k naštvání, ale nenechte si tím zkazit náladu. Kvalitu vaší hřívy totiž mohou podstatně zlepšit i přírodní oleje, jež se účinkem rozhodně neminou. Jaké konkrétní koruně krásy poskytnou láskyplnou péči i famózní benefity?

Olej z granátového jablka jako ochránce

Granátový olej“ je unikátním produktem, který vykazuje silnou antioxidační aktivitu, proto je skvělým ochranným prostředkem proti nepříznivým vnějším vlivům, a to včetně UV záření a chemikálií obsažených v kosmetických produktech. Sluší se dodat, že složení tohoto voňavého pokladu rovněž revitalizuje kadeře, zatímco zabraňuje vypadávání a stimuluje folikuly k růstu. Nelze mu odepřít ani to, že dodává hydrataci a úžasný lesk.

Avokádový olej napravuje škody

Tekutý zázrak získávaný z avokáda obsahuje zdravé tuky, aminokyseliny, bílkoviny a vitaminy A, D, E a B6, což z něj dělá spolehlivého „opraváře“. Tyto látky ve vzájemné spolupráci báječně uzdravují poničené vlasy, vyplňují jejich trhliny a zacelují rozdvojené konečky. Cennou vlastností tohoto zkrášlujícího elixíru je i to, že bojuje proti „krepatění“ kštice a usnadňuje její rozčesávání. Dáte mu šanci?

Esenciální cedr proti lupům

Možná máte tento „tekutý strom“ v povědomí jako alternativní metodu léčby nachlazení, jelikož usnadňuje vykašlávání, vykazuje baktericidní účinky a tlumí kašel. Ano, máte jistě pravdu, tím však jeho schopnosti ani zdaleka nekončí. Tenhle všestranný parťák totiž sklízí úspěchy i v boji proti lupům! Dokáže také regulovat produkci mazu na pokožce hlavy, je proto vhodný jak pro mastnou, tak i suchou hřívu.

Foto: Shutterstock

Autorka: Karolína Dostálová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena 15. 8. 2021

Rady dobré...

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 8. 2021

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 8. 2021

určitě vyzkouším

Odpovědět
potkanek
potkanek 12. 8. 2021

tekuté oleje jsem ještě nezkoušela

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 8. 2021

dobré rady

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 247
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.