Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 6. 2018
Líbí se mi

Přírodní bělicí pásky My White Secret rozjasní vaše zuby, rozdíl je vidět už po několika dnech

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 6. 2018
Líbí se mi
Přírodní bělicí pásky My White Secret rozjasní vaše zuby, rozdíl je vidět už po několika dnech

Přírodní bělicí pásky My White Secret rozjasní vaše zuby, rozdíl je vidět už po několika dnech

Mít zdravé zuby a krásný úsměv je přání nás všech. Zkoušíme různé bělicí pasty, podstupujeme bělení zubů v zubní ordinaci, které je sice účinné, ale nešetrné k zubům i naší peněžence. Mnoho bělicích pásek na trhu obsahuje peroxid, který může ničit zubní sklovinu a nezvratně poškodit chrup. Zákony EU navíc zakazují prodej produktů pro bělení zubů s obsahem peroxidu více než 0,5 %.

Je možné zesvětlit zuby přírodním, šetrným způsobem?

Ano. Bělicí pásky My White Secret jsou jiné. Jejich složení je přírodní, neobsahují škodlivé chemikálie a přitom jsou velmi efektivní. Jejich použití je snadné a na rozdíl od některých metod bělení zubů zcela bezbolestné.

Zuby postupem času mění barvu, i když se o ně staráme. Časté bělení pomocí přípravků s obsahem peroxidu je škodlivé a náročnější bělicí procedury u zubaře příliš drahé. Proto vyzkoušejte přírodní bělení zubů s produkty My White Secret, výsledek vás překvapí.

Vaše zuby vám budou vděčné a váš úsměv zářivý

Bělicí pásky My White Secret neobsahují peroxid. Fungují na principu absorbce nečistot ze zubní skloviny, vytahují ze zubní skloviny barevný nádech, který na ní zanechá např. pití kávy a čaje nebo náročnější životní styl.

Péči můžete doplnit denní a noční bělicí zubní pastou My White Secret. Ranní pasta pečuje o vaše zuby během dne a přináší svěží dech, noční pasta pak zuby bělí a odstraňuje skvrny.
Pasty byly vyvinuty ve spolupráci s anglickými dentisty tak, aby účinně pečovaly o ústní dutinu a bělily zuby za pomocí přírodních ingrediencí.

Nebo vyzkoušejte Systém pro bělení zubů s aktivním uhlím. Jeho složení je geniálně jednoduché a maximálně efektivní: kokosový olej, aktivní uhlí, mátový olej. Tato metoda inspirovaná ájurvédskými postupy dokáže stejně jako bělicí pásky My White Secret několik věcí najednou:

  • odstraňuje skvrny ze zubů
  • posiluje zubní sklovinu
  • bojuje proti zápachu z úst
  • odstraňuje zubní plak
  • pomáhá bojovat proti zubním kazům a zánětům dásní

Kromě skvělého výsledku vás určitě zaujmou i krásné obaly. Produkty My White Secret byly vyvíjeny a vyrobeny ve Velké Británii a splňují veškeré zákonné normy EU. Nebyly testovány na zvířatech. Náročné testy výsledných produktů potvrdily jejich skvělé účinky a všechny produkty My White Secret jsou vhodné i pro vegany.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 16. 6. 2018

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.