Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Daniele
Daniele
Vloženo 28. 5. 2019
Líbí se mi

Připravte se na plavkovou sezónu se skvělou masážní technikou DRY BRUSH

Daniele
Daniele
Vloženo 28. 5. 2019
Líbí se mi
Připravte se na plavkovou sezónu se skvělou masážní technikou DRY BRUSH

Připravte se na plavkovou sezónu se skvělou masážní technikou DRY BRUSH

Toužíte po krásné a jemné pokožce celého těla? Této masážní technice podlehly i mnohé celebrity, vždyť chůze po červeném koberci si žádá skvělou formu. Dejte si říct i vy a zažijete zázrak.

Období letních šatiček, a hlavně plavek je pomalu za dveřmi. Co si budeme nalhávat milé dámy, nejedna z vás (včetně mě) má “velkou” hlavu z toho, co si vezme na sebe v parném létě. Hlavním kritériem bude dokonalé zakrytí nenáviděných špíčků a celulitidy. I když si dokola připomínáme, jak se máme rády a kila navíc máme nosit s grácií, přece jen mnohdy červíček zahlodá. Solárko účinně zabírá a poskytuje nám dojem větší dokonalosti, koupelna samozřejmě ukrývá několik lahviček prostředků proti striím a celulitidě. Teď se nám blýská na lepší časy. S jednoduchou technikou, kterou zvládnete v pohodlí domova si přičarujete pokožku hebkou jako miminko.

Spásný dry brush

Ve zkratce se jedná o masáž celého těla jemným kartáčem bez použití vody, nebo krému. Samozřejmě to má svá pravidla, tak si pojďme tuto wellness lahůdku představit. Jedná se v podstatě o jemnou masáž s účinky peelingu. Provádí se kartáčováním celého těla jemnými a pomalými tahy na sucho. Dochází k celkovému uvolnění svalů a potažmo i kloubů.

• Paže kartáčujeme od zápěstí po ramena.

• Bříško kartáčujeme krouživým pohybem, jemným a příjemným a následujeme při něm hodinové ručičky.

• Nohy masírujeme kartáčem od chodidel až po třísla.

• U zad si dáme pozor na tahy směrem od páteře ven (do stran).

Nejen kosmetické účinky

Primárně vás napadne, že je jedná pouze o kosmetickou záležitost. Opak je pravdou. Nejen, že bude vaše pokožka skvěle prokrvená, jemná a hladká na dotyk. Dalším bonusem je i nemalý zdravotní účinek. Jednak se psychicky uvolníte a dáte celulitidě vale, ale především podpoříte váš lymfatický systém. Ten má za úkol odvést z vašeho těla toxiny, po masáži to půjde rychleji a vaše tělo bude dokonale zrelaxované a “ozdravené”. Detoxikace je zaručena.

Kartáč hraje prim

Vyberte si ten pravý pro tuto masážní delikátnost. Poohlédněte se po přírodním kartáči. Štětiny jsou převážně vyráběny z rostlinného vlákna získávaného z Agáve. Tato vlákna jsou pružná a odolná a udělají vám skvělou službu.

Pravidelná dávka energie

Dopřejte si dry brush, neboli kartáčování na sucho pro udržení pružné a stále mladé pokožky celého těla. Podpořte krevní a lymfatický oběh. Jen pár minut denně postačí k dosažení kýženého výsledku. Určitě budete spokojené a vaše nálada se zvedne během pár okamžiků. Kdo by si nepřál zářivou pokožku a pevné zdraví zároveň.

Jdete do toho?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 10. 4. 2020

Odpovědět
beata0063
beata0063 4. 6. 2019

super

Odpovědět
lemur
lemur 31. 5. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 451
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.