Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi

Poznejte unikátní mikrodrink, který šetří tělo i přírodu

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi
Poznejte unikátní mikrodrink, který šetří tělo i přírodu

Poznejte unikátní mikrodrink, který šetří tělo i přírodu

Všichni víme, jak důležité je dodržovat pitný režim. Jenže spousta z nás nakonec skončí u limonád plných cukru nebo umělých sladidel. A i když jejich prostřednictvím dodá člověk tělu tekutiny, rozhodně organismu neprospěje. Naštěstí existuje skvělé a elegantní řešení!

Ačkoli ze všech stran slýcháme, že bychom měli pít hlavně čistou vodu, často se stane, že neochucená voda člověka po nějaké době omrzí, a tak hledáme alternativy. Co takhle vyzkoušet revoluční mikrodrink, který obsahuje vitaminy, antioxidanty a látky důležité pro tělo a navíc úžasně chutná?

To nejlepší v malé kostce

Mikrodrink Waterdrop je prvním mikrodrinkem na světě, který zdravě nakopne váš den a neublíží ani životnímu prostředí. Ve Waterdropu se skrývá síla a chuť superpotravin z celého světa, z nichž mnohé si Waterdrop sám pěstuje na vlastních polích v Německu.

Extrakty z ovoce a bylin se poté slisují do malé kostky. A tuhle kostku jednoduše hodíte do vody a získáte lahodný nápoj, který je nejen jako stvořený pro zdravý pitný režim, ale navíc vás osvěží, aniž by jakkoli zatěžoval tělo.

Ačkoli je Waterdrop slisovaný do kostky, s kostkou cukru nemá nic společného – „bílé zlo“, jak se cukru přezdívá, v něm totiž nenajdete. Není potřeba, úžasný nápoj vám bude chutnat i bez něj. Nejlepší chutě totiž dodá sama příroda a kvalitní suroviny. I díky nim máte jistotu, že pitný režim budete dodržovat s přehledem a hlavně rádi. Ony dva litry denně totiž už nebudou jen povinností, ale především potěšením plným chuti, vitaminů a antioxidantů.

Zdravě a stylově

Pokud navíc nápoj vykouzlíte v některé z úžasných lahvích Waterdrop, získáte stylovou ozdobu nejen na pracovní stůl. Borosilikátové skleněné lahve vznikly ve spolupráci s designéry a ilustrátory. Na výběr máte spoustu stylů lahví, takže pro sebe jistě najdete tu pravou.

Oproti plastovým lahvím obal Waterdropu šetří 97 procent plastu. Masivně také snižuje emise z dopravy a používání plastových lahví. Ke kompletaci svých produktů si Waterdrop vybral chráněnou dílnu v Brně a pečlivě si také vybírá dopravce, kteří se chovají zodpovědně vůči planetě.

Waterdrop tak představuje drink pro všechny, kteří myslí nejen na své zdraví, ale také na životní prostředí a jeho ochranu. Posláním Waterdropu je zkrátka pomoc ke zdravějšímu životním stylu, podpora v pravidelném pitném režimu a zároveň snaha zbavit nejen přírodu nepotřebných plastových lahví. Přesvědčte se o tom sami na waterdop.cz nebo osobně v prvním Waterdrop obchodě, který se otevírá v Praze 26. září 2019 v OC Chodov (0. podlaží u obchodu Baťa). 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tenderka
Tenderka 20. 9. 2019

prave som vyskusala jeden drink, super, az na tu sukralozu, cakala som uplne bez cukru

Odpovědět
gustawka
gustawka 13. 9. 2019

Piji pouze čistou vodu

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 9. 2019

piji kohoutovku, ta mi chutná nejvíce..

Odpovědět
beata0063
beata0063 11. 9. 2019

Ja síce pijem len čistú vodu z vodovodu alebo neochutené minerálne vody ale toto by som určite rada vyskúšala

Odpovědět
radzden
radzden 11. 9. 2019

to bych ráda vyzkoušela

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 457
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.