Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Daniele
Daniele
Vloženo 4. 5. 2021
Líbí se mi

Nemoci, bolesti, psychické problémy jsou staré jako lidstvo samo. Zbavte se jich pomocí ajurvédy!

Daniele
Daniele
Vloženo 4. 5. 2021
Líbí se mi
Nemoci, bolesti, psychické problémy jsou staré jako lidstvo samo. Zbavte se jich pomocí ajurvédy!

Nemoci, bolesti, psychické problémy jsou staré jako lidstvo samo. Zbavte se jich pomocí ajurvédy!

Toužíte zažít co znamená pojem Nirvána? Ocitnout se v blažené harmonii a zažít pocit bezpečí, radosti a lásky? Celostní systém pocházející z Indie vám otevře náruč k vaší spokojenosti. Nahlédněte pod pokličku.

Nemoci, bolesti, psychické problémy jsou staré jako lidstvo samo. Každý den se trápíme se svými starostmi, přemítáme, hodnotíme a řešíme neřešitelné. Sami sebe odsuzujeme k celoživotním útrapám a tělo i mysl zatěžujeme více, než je zdrávo. Bohužel si tuto skutečnost málokdo přizná. Ač neradi, připravujeme se o bezstarostný a blahodárný čas, který nám byl určen zde na zemi. Přijměte učení staré více než pět tisíc let. Váš pohled se změní, až se podíváte na denní překážky s odstupem a nadhledem.

Ajurvéda - věda o životě

Učení ajurvéda se snaží o dokonalou harmonii těla, ducha a vesmíru, jednoznačné propojení všech sfér v jednu jedinou energii. Silnou a jedinečnou, nastolující celistvost. Léčebný systém ajurvédy klade velký důraz na prevenci zdraví, to obnáší nejen psychickou pohodu, ale i dokonalý zdravý přístup k životu včetně správně nastaveného jídelníčku. Ajurvéda je čistá láska, harmonie a dotek přírody.

Ajurvédská masáž

Velice známou terapií je právě ajurvédská masáž. Jediným cílem je zharmonizovat a pročistit organismus, nastavit správné léčebné pochody, které přináší zdraví a pohodu. K masáži se používá teplý rostlinný olej, toxiny jsou z těla vyplavovány a podpoří se imunita. Jedná se o dokonalou souhru hmatů, kdy se odstraňuje stres a veškeré blokace. Vaše tělo je zregenerované a mysl čistá a jasná.

Účinky masáže:

• Uvolňuje svaly a klouby,

• zlepšuje krevní oběh,

• působí proti bolestem hlavy,

• stupňuje duševní pohodu,

• detoxikuje organismus,

• zvyšuje produkci protilátek,

• zastavuje předčasné stárnutí,

• navrací pohyblivost kloubů,

• navozuje hluboký spánek.

Ajurvédské lékařství

Původ našich nemocí má na svědomí z většiny případů špatné stravování. Ajurvéda se tedy zabývá především odstraněním těchto našich špatných návyků. Nastavuje správný směr, naše pevná vůle je v tomto případě nejbližším přítelem. Ajurvéda se zabývá odstraněním nemocí především pomocí bylin. Již po mnoho let se himalájským bylinám připisuje zázračná moc. Dopřejte si různé kombinace ajurvédských čajů, které významně přispívají k obnově fyzického i duševního zdraví. Harmonizujete si látkovou výměnu, podpoříte správné trávení a vyměšování a regenerujete tělesné tkáně. Himalájské byliny se dle tradic nechávají povařit 3 až 5 minut. Pokud pijete více druhů čajů, nechte si mezi nimi rozestup alespoň jednu hodinu. Doporučuje se pít čaje před jídlem. Skvělým způsobem pro detoxikaci je půst, jednak čistí trávicí soustavu, uvolňuje dýchací systém a zvyšuje imunitu. I vaše psychická pohoda zaznamená příznivou změnu, vaše mysl se pročistí a zvládne daleko větší zátěž.

 

Ajurvéda je velice obsáhlá věda, stojí za to si udělat čas a ponořit se do hlubokých myšlenek této zázračné ideje. Jen my sami si můžeme být léčiteli, stačí jen otevřít mysl. Pozitivním přístupem se vše dá zvládnout lépe. A pamatujte, důležité je odpouštět. Jakékoliv bloky v našem vědomí pozastavují proces uzdravení. Ať už vám ublížil, nebo ukřivdil kdokoliv - odpusťte.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 7. 5. 2021

Super.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 5. 5. 2021

Určitě velmi příjemné

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 5. 2021

To musí být blaho

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 5. 2021

mohlo by to býti příjemné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 5. 2021

hned bych se šla někam nechat rozmazlovat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 231
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.