Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 9. 2019
Líbí se mi

Posuňte péči o svou pleť na novou úroveň. S pomocí čisticího kartáčku na obličej

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 9. 2019
Líbí se mi
Posuňte péči o svou pleť na novou úroveň. S pomocí čisticího kartáčku na obličej

Posuňte péči o svou pleť na novou úroveň. S pomocí čisticího kartáčku na obličej

O sonickém kartáčku na zuby jste už jistě slyšela. Ale co o sonickém čisticím kartáčku na obličej? Tento převratný přístroj od Mary Kay® zajistí dokonalou péči o pokožku během pár chvilek. Poznejte jeho výhody i vy!

Rozmazlení i pro tu nejcitlivější pleť

Sonickou technologii pro efektivnější a důkladnější hloubkové čištění pleti přináší kosmetická společnost Mary Kay. Její čisticí kartáček na obličej odstraní až čtyřikrát více nečistot než běžné čištění. Díky přirozenému ovládání se rychle přizpůsobí individuálním potřebám a spolu s oblíbeným čisticím přípravkem zajistí dlouhotrvající výsledky v péči o pleť.

Skinvigorate Sonic™ Čisticí kartáček na obličej navíc připravuje pleť na další kroky – aplikaci výživných sér, hydratačních krémů a umožňuje jim tak intenzivnější působení. Systém poskytuje tři rychlosti čištění a automatické vypnutí po 60 sekundách pro rovnoměrné čištění každý den. Dvacet tisíc mikroštětinek kartáčku vykoná přes 200 kmitů za minutu. Tyto vibrace zabezpečují hluboké a zároveň šetrné čištění vhodné na použití dvakrát denně a na všechny typy pleti, včetně citlivé.

Jak sonický kartáček používat?

Naneste svůj oblíbený čisticí přípravek Mary Kay® na navlhčenou tvář, zapněte přístroj a použijte kartáček s čisticí hlavicí podle návodu. Opláchněte si tvář a osušte. Poté opláchněte vodou také čisticí hlavici.

A jak dlouho nechat kartáček vaši pleť rozmazlovat? Stačí dvakrát denně po dobu 60 vteřin (15 vteřin na čelo, 15 na nos a bradu a po 15 vteřinách si zaslouží obě tváře).

Vždy byste si měla zvolit rychlost, která vám nejvíce vyhovuje a je pro vás účinná. Můžete také vyzkoušet jemný režim ráno, jemný nebo standardní režim po cvičení a standardní nebo maximální režim při večerním odličování.

Masáží pro omlazení pleti

Systém Skinvigorate Sonic™ přináší též samostatně dostupnou masážní hlavici na tvář. Sonická masáž podporuje mikrocirkulaci a dodává pleti kyslík. Působením více než 24 tisíc sonických mikroimpulzů dodáte vaší pleti zdravější a pevnější vzhled.

Pomocí masážní hlavice je vhodné aplikovat i oblíbené pleťové sérum, čímž se maximalizují jeho účinky. Dvě minuty masáže jednou denně uvolní z tváře napětí a zjemní výskyt vrásek. S každodenní masáží s pomocí séra se pleť na krku a tváři vypne, vyhladí se jemné vrásky a pleť vypadá mladší a zářivější.

Relaxace i péče

Mimochodem, věděla jste, že vaše tvář má celkem 43 svalů a dokáže s jejich pomocí vytvořit více než 20 různých výrazů? To je přinejmenším 43 důvodů, proč byste měla masážní hlavici kombinovat se svým oblíbeným pleťovým sérem a dodat tak své tváři speciální péči. Navíc si tuhle relaxaci rozhodně užijete!

A jak masážní hlavici používat? Je to snadné. Naneste své oblíbené sérum na tvář a krk. Poté použijte masážní hlavici, díky které se sérum lépe vstřebá a uvolní obličejové svaly. Jakmile se zařízení po 60 vteřinách automaticky vypne, spusťte jej znovu a nechte pracovat ještě další minutu. Po použití omyjte masážní hlavici teplou vodou a pořádně osušte.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 25. 9. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 24. 9. 2019

také tomu moc nevěřím

Odpovědět
lemur
lemur 23. 9. 2019

Odpovědět
libka5
libka5 20. 9. 2019

Čistící kartáček - další útok na naši peněženku. Nevěřím na zázraky! Roli hraje dědičnost, strava, pohyb, pravidelná očista, odmítání kouření a alkoholu, nepřejídání.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 9. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 420
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.