Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 8. 2019
Líbí se mi

Pleť potřebuje vyživit i zevnitř. Poradíme vám, jak na to

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 8. 2019
Líbí se mi
Pleť potřebuje vyživit i zevnitř. Poradíme vám, jak na to

Pleť potřebuje vyživit i zevnitř. Poradíme vám, jak na to

Léto, slunce, spousta zábavy, dovolená… No nezní to úžasně? Jenže zatímco vy si užíváte vše, co vám toto roční období nabízí, vaše pleť dostává pořádně zabrat. Sluneční paprsky totiž urychlují její stárnutí a tím i vznik vrásek. Jak dopřát pokožce pořádnou vzpruhu? Vsaďte na výživu zevnitř v podobě kolagenu! 

Právě kolagen je totiž klíčovým spojencem pro prevenci vrásek a povadlé pleti. Sáhněte po kolagenu The Solution, který dodá vaší pokožce vše, co potřebuje, aby nejen během léta nezestárla. 

Kolagen jako klíč k mladší pleti

Čas samozřejmě nelze ani vrátit, ani zastavit, nicméně s tou správnou péčí a výživou jej u své pleti můžete výrazně zpomalit. A právě kolagen je v boji se stárnutím pokožky klíčový. Tento protein se v našem organismu vyskytuje zcela přirozeně, nicméně okolo třicítky jeho produkce klesá. I proto mnoho žen právě po dosažení tohoto věku začne pozorovat tvorbu prvních vrásek (a také celulitidy). Když k tomu navíc přičteme stres či ne zrovna zdravý životní styl většiny z nás, může se stát, že se ony první nevýrazné vrásky velmi rychle promění v nepříjemnost, jež nám na vzhledu přidá několik let navíc. Léto, respektive sluneční paprsky, jsou pak dalším faktorem, který stárnutí pleti jen urychluje. 

Existuje cesta z tohoto začarovaného kruhu? Naštěstí ano. Kromě správné péče o pleť zvenku (především její ochrana před sluncem v podobě krému s UV faktorem) je nutné dodat tělu již zmíněný kolagen. K tomu se skvěle hodí kolagen The Solution od Oslo Skin Lab, který obsahuje neochucený kolagenový prášek Verisol®, jehož účinnost byla ověřena i několika studiemi. Jedná se o hydrolyzovaný kolagen typu I bez jakýchkoli aditiv, který jednoduše přimícháte do jakéhokoli jídla či pití (nemusíte se bát – The Solution je bez chuti i vůně). 

Revoluční výsledky

Jak vlastně tento produkt působí? Kolagen působí nejen proti stárnutí pleti obličeje, ale celého těla. Zatímco krémy nanesete jen lokálně, úžíváním kolagenu zajistíte péči pokožce celého těla. Ostatně účinky The Solution jsou prokázány i v rámci vědeckých studií. Už po čtyřech týdnech došlo u uživatelek ke zmírnění hloubky vrásek v okolí očí o 7,2 procenta, po osmi týdnech pak o skvělých 20,1 procenta! Podobně úžasné výsledky byly dosažené i ve studii zaměřené na účinky Verisolu® na zmírnění celulitidy. 

Že patří kolagen The Solution od Oslo Skin Lab ke skutečné špičce, dokazuje i nominace na prestižní dánskou Danish Beauty Awards 2019 v kategorii Vnitřní krása, kam se dostalo jen pět produktů.

Skvělá nabídka pro vaši pleť

Všechny samozřejmě víme, že aby přípravky na pleť skutečně účinkovaly, musejí se užívat pravidelně a dlouhodobě. I proto Oslo Skin Lab nabízí výhodné členství, v jehož rámci každé 4 týdny obdržíte novou zásilku. 28denní balení The Solution vás navíc vyjde na 1 049 Kč oproti nečlenské ceně 1 499 Kč. Z členství pro vás neplynou žádné závazky. Lze jej kdykoli pozastavit či ukončit.

Pro čtenářky Ženysro pak máme skvělou zprávu - exkluzivní 50% slevu na první objednávku!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
javomark
javomark 15. 8. 2019

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 8. 2019

prima

Odpovědět
lemur
lemur 3. 8. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.