Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 12. 2020
Líbí se mi

Olivový čaj pomůže při pokaženém žaludku i pocuchaných nervech

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 12. 2020
Líbí se mi
Olivový čaj pomůže při pokaženém žaludku i pocuchaných nervech

Olivový čaj pomůže při pokaženém žaludku i pocuchaných nervech

Podpora kardiovaskulárního systému, prevence rakoviny nebo okamžité uklidnění nervů ve vypjaté krizové situaci. Takové výhody nabízí čaj z oliv, který pomůže i všem nočním sovám trpícím nespavostí!

Olivy v obchodech konečně přestávají být přehlížené. A je to dobře! Také jste příznivcem plodů, jejichž domovinou je Asie? Pak doporučujeme ochutnat i čaj z jejich lístků. Benefity jsou jedním slovem famózní. Proč si tenhle nápoj připravit nejlépe každý den?

Prevence rakoviny v každé kapce

Poznatky nedávné španělské studie uskutečněné Barcelonskou univerzitou sdělují, že zmíněné kulaté dary obsahují neskromné množství fenolických sloučenin, které ničí rakovinné buňky a zabraňují růstu karcinomů. Co se týká ochrany před uvedenou obávanou nemocí, k té mají co říct i přítomné antioxidanty, jež mají specifickou schopnost chránit lidskou DNA. Z tohoto důvodu je tekuté olivové občerstvení odborníky vnímáno jako účinný preventivní prostředek.

Srdeční zdraví, které každý přivítá

Máte potíže s vysokým cholesterolem? Dávejte si pravidelně olivový čaj a srovnejte tak jeho hladinu do bezpečných výšin. Dle názoru specialistů jeho cenné živiny přispívají nejen ke snížení škodlivého cholesterolu, ale snižují také riziko krevních sraženin a udržují průchodné cévy. To pochopitelně prospívá celému kardiovaskulárnímu systému.

Záruka ukázkového trávení

Pokud vás čas od času potrápí trable se zažíváním, o důvod víc, proč si nakoupit uvedený „medikament“. Ten totiž podstatně zlepšuje funkce gastrointestinálního traktu, takže pomáhá trávení a zatočí s pocitem plného břicha. Dlužno dodat, že si hravě poradí také s nadýmáním i křečemi, přičemž zabraňuje akumulaci toxinů a odpadních produktů ve střevech, takže se podílí na detoxikaci organismu.

Uklidňující harmonizátor psychiky

Již mnoho a mnoho studií s průkaznými daty poukázalo na skutečnost, že čaj z olivových lístků blahodárně ovlivňuje nervový systém, tlumí příznaky stresu a navozuje dobrou náladu. Ocení ho i jedinci s poruchami spánku či nespavostí. No vida, nejen heřmánek s meduňkou jsou spolehlivá uspávadla!

Foto: Shutterstock

Autorka: Kateřina Málková

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 20. 12. 2020

díky za informace, olivový čaj vůbec neznám, je třeba ho poznat...

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 19. 12. 2020

zaujimave rakytnikovy je tiez dobry, olivove listy som este nevidela

Odpovědět
sipeji
sipeji 16. 12. 2020

Nikde jsem zatím olivový čaj neviděla, ale určitě se po něm podívám, účinky jsou skutečně skvělé.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 288
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.