Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 8. 2018
Líbí se mi

Vyloučením cukrů a sacharidů umožníte tělu přirozenou cestou spalovat tuky. To je jednoduchý princip oblíbené keto diety

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 8. 2018
Líbí se mi
Vyloučením cukrů a sacharidů umožníte tělu přirozenou cestou spalovat tuky. To je jednoduchý princip oblíbené keto diety

Vyloučením cukrů a sacharidů umožníte tělu přirozenou cestou spalovat tuky. To je jednoduchý princip oblíbené keto diety


Nedaří se vám zhubnout kvůli nedostatku času na cvičení, nebo proto, že si nevíte rady jak si sestavit svůj dietní plán? Chia Shake přináší revoluční způsob jak shodit nadbytečná kila, aniž byste museli držet drastické hladovky s jojo efektem. Díky své úspěšnosti se v poslední době těší obrovské popularitě tzv. ketonová dieta, zkráceně keto dieta. Ve spojením se superpotravinou jakou jsou chia semínka zhubnete rychle a bez obávaného jojo efektu. Stačí se držet dietního plánu, který vám Chia Shake připraví přímo na míru!

Keto dieta - jak to funguje?

Ketonová dieta, je založena na příjmu nízkosacharidových jídel. Naše tělo je zvyklé přijímat sacharidy a ty pak následně přeměňovat na energii. Sacharidy a cukry, které se nevyužijí energii, se následně ukládají do tukových zásob. Za poslední desetiletí se příjem cukru na osobu ztrojnásobil.

Cukr je dnes skrytý ve spoustě potravin: sladké vody, džusy, pečivo, ochucené nápoje, džemy, sladkosti, brambůrky, jogurty, kečup…atd. Toto vede k obezitě. Pokud ale chceme zhubnout, musíme účinně redukovat sacharidy a cukry uložené v tucích. 

Jednou z nejefektivnějších cest je právě změna jídelníčku a vyloučení cukrů a sacharidů. Tělo si potom musí vytvářet energii jinou cestou – z vlastních tukových zásob. Tento stav se nazývá ketóza.

Pro koho je keto dieta vhodná?

Prakticky pro všechny, kteří mají nadváhu. Tato dieta je vhodná i pro lidi, kteří nemají čas na dostatečnou fyzickou aktivitu nebo z nějakého důvodu sportovat nemohou.

 

Proč zvolit keto dietu?

 • Rychlé a viditelné výsledky
 • Žádné hladovění – 5 jídel denně
 • Bez jojo efektu
 • Shození nadbytečných kil
 • Spalujete i bez pohybu
 • Naučíte se jíst pravidelně, zdravě, menší porce
 • Snížení hladiny cukru v krvi
 • Snížení hladiny (špatného) LDL cholesterolu a zvýšení hladiny (dobrého) HDL cholesterolu
 • Snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění
 • Odstranění celulitidy
 • Zlepšení pleti

Hubnutí a dieta

Hubnout hladověním a cvičením v posilovně je dnes již minulostí. Naučte vaše tělo samo spalovat tuky pomocí vhodných dietních jídel podle keto diety. Ketonová dieta přiměje vaše tělo, aby začalo spalovat vlastní tukové zásoby jako zdroj energie. Jde to tedy i bez cvičení, hladovění a hlavně bez jojo efektu. Produkty Chia Shake jsou vhodné pro Ketonovou, Atkins a Low Carb dietu. Důležité je, stanovit si svůj dietní plán, podle toho, co je vašim cílem.

Zdravá výživa

Je obecně známo, že moc cukru škodí, a navíc také víme, jak je těžké se mu vyhnout. Přidává se takřka všude, do nápojů, omáček a dokonce i do mražené zeleniny. Přebytkem cukru v jídelníčku se zvyšuje náchylnost k obezitě a nemocím. Zkuste koktejly, které jsou bohaté na proteiny, vlákninu a obsahují minimální množství cukru.

Fitness

Fitness produkty od Chia Shake obsahují vysoký obsah kvalitních bílkovin, zejména syrovátkový WPC (Whey Protein Concentrate) protein. Na výběr máte z Chia Shake Optimal, Proteinové palačinky, Proteinové kaše a Chia pudink. Vše v mnoha příchutích.

Vegan

Být Veganem začíná dnes být otázkou etiky, ale je nutno dodat, že to není životní styl bez rizik. Nedostatek některých esenciálních látek (např. Železo, Vitamín B12 …) vede k pocitu nevolnosti nebo dokonce vážnějším zdravotním problémům. Jsme si vědomi každodenních výzev spojených se zdravím a ohleduplným Veganským jídelníčkem. Díky certifikaci od Vegan Society můžete být veganem s Chia Shake produkty bez obav.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 29. 1. 2021

snažím se vyhýbat cukru

Odpovědět
avatar
Petra Hřibová 7. 1. 2019

Hubnutí je jednoduché i s cukry . Pokud si nastavíte denní příjem kalorii a postupně ho budete snižovat nebo zvyšovat výdej, dojdete ke správnému poměru a budete hubnout. Kdo říká že ne, tak lže, takhle prostě tělo funguje .

Odpovědět
konatovka
konatovka 1. 9. 2018

Já věřím tomu, že když je motivace, určitě je i cesta zhubnout a to i bez diet. Když někdo řekne, že nejí sladké a pak si udělá sladké kompoty, jen málo omezí cukry, pak je to opravdu o ničem. Bohužel, takové případy znám. Když jsem před 45 lety ztloustla kvůli poruše štítně žlázy, hned jsem začala něco pro to dělat, abych zhubla. Dnes jsem již 10 let v důchodu a mám ideální váhu. Bez zdravé stravy a hlavně hodně pohybu by to nešlo, na to jsem přísná.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 1. 9. 2018

no mně to nejde. Cukry jím hodně málo už roky, od ledna jsme doma přešli na hodně redukční stravu, manžel zprvu shodil asi 5 kilo za 4 měsíce a já sotva 1,5 kg... Ketodietu jako takovou mi zakázala moje praktická lékařka, a to jednoznačně /nejsem zdravá, prý bych sice asi zhubla, ale rozhodila si ještě více zdraví/ a z toho, co zde vypisujete - sladké vody, džusy, pečivo, ochucené nápoje, džemy, sladkosti, brambůrky, jogurty, kečup… tak jím jen jogurty a jinak nic...., když peču, sladím medem nebo Stévií, žádné nápoje si nesladím, a to už asi 35 let...

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 30. 8. 2018

No jo, ale co potom, když se člověk vrátí k běžnému jídlu...?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 277
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.