Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 19. 3. 2020
Líbí se mi

Objevte čistotu švédského životního stylu i v péči o pokožku

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 19. 3. 2020
Líbí se mi
Objevte čistotu švédského životního stylu i v péči o pokožku

Objevte čistotu švédského životního stylu i v péči o pokožku

Švédský styl se vyznačuje jednoduchostí, čistotou a respektem k přírodě. Ostatně i proto je u nás tolik populární švédský styl nábytku či bytových doplňků. Napadlo by vás ale, že tuto „švédskou filosofii“ můžete objevovat i v péči o pokožku?

Ve švédštině existuje slovo „lagom“, které přesně vystihuje tamní životní styl. Znamená život, který je „prostě správně“, „tak akorát“, „ani moc, ani málo“. A právě „lagom“ se promítá do celého švédského stylu. Výjimkou není ani značka vysoce kvalitní švédské kosmetiky Barnängen. Čím vás okouzlí?

Kvalita hodna králů

Značka Barnängen byla založena ve Stockholmu již v roce 1868 a do srdcí Švédů se zapsala svým ikonickým tuhým mýdlem. Bylo nejen populární, ale především velmi kvalitní, a tak není divu, že si jej oblíbila i švédská královská rodina – Barnängen se stal pár let po svém vzniku oficiálním dodavatelem kosmetiky na královský dvůr.

Za více než 150 let působení se samozřejmě sortiment značky Barnängen významně rozrostl, společně s ním pak stoupala i kvalita i popularita výrobků. Barnängen se vyznačuje skutečnými, přirozenými, čistými a jemnými produkty. Najdete mezi nimi sprchové gely nebo krémy, tělová mléka, tělové balzámy či krémy na ruce.

Tradiční inspirace z přírody

Švédské „lagom“ se projevuje i ve výběru ingrediencí, které Barnängen při výrobě kosmetických přípravků používá. Spojuje ingredience inspirované severem se švédskou estetikou a vytváří produkty, které jsou bohaté a zároveň lehké. Povzbuzující a zároveň relaxující. Vyživující a zároveň osvěžující. Intenzivní a zároveň jemné. A právě tato rovnováha a vyváženost je podstatou „lagom“.

Které ingredience tedy ve výrobcích Barnängen najdete? Barnängen receptura obsahuje patentovaný Cold Cream, hydratační emulzi s včelím voskem a glycerolem jako zvlhčovacími složkami a slunečnicovým olejem, alantoinem a heřmánkem jako uklidňovacími složkami. K němu se pak přidávají další přírodní složky inspirované severem, například moruška či bezový květ, kelp, bříza, mořská sůl, květinové oleje a další.

Tato kombinace zajistí, že produkty poskytují intenzivní péči, hýčkají vaši pokožku a mají rafinované, čisté severské vůně. Všechny výrobky Barnängen jsou navíc veganské a až 95 % jejich složek je čistě přírodního původu.

Foto: archiv Barnängen

Zaujala vás značka Barnängen a chtěla byste její produkty vyzkoušet na vlastní kůži? Pak pro vás máme dobrou zprávu – v kategorii TESTUJEME právě probíhá testování této úžasné švédské kosmetiky!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
beata0063
beata0063 21. 3. 2020

Podľa mňa veľmi kvalitná kozmetika, ktora sa pekne postará o našu pokožku

Odpovědět
Ovace
Ovace 20. 3. 2020

Super článek

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 20. 3. 2020

Opravdu kvalitní kosmetika

Odpovědět
lemur
lemur 20. 3. 2020

Dobrá kosmetika.

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 19. 3. 2020

pěkný reklamní článek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 234
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.