Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 8. 6. 2021
Líbí se mi

O 25 % rychlejší hubnutí? Zkuste KetoFit!

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 8. 6. 2021
Líbí se mi
O 25 % rychlejší hubnutí? Zkuste KetoFit!

O 25 % rychlejší hubnutí? Zkuste KetoFit!

Léto a plavková sezona jsou za dveřmi! Pokud chcete své okolí oslnit krásnou a hlavně zdravě vypadající postavou, je potřeba začít od jídelníčku. Jak ale začít a hlavně jak si postavu udržet? 

Co si třeba dát panna cottu, pizzu nebo třeba svíčkovou? 

Pizza nebo svíčková během diety? U KetoFit to není žádný problém. A je toho mnohem více – pochutnat si totiž můžete na více než 60 jídlech. Navíc mnoho chutných receptů snadno zakomponujete do jídelníčku pro celou vaši rodinu. KetoFit se snaží být nejchutnější ketodietou. A pokud máte rádi českou kuchyni, určitě vás potěší, že na menu najdete mnoho českých jídel, která si budete moci bez výčitek dopřát. Co říkáte třeba na zabijačkovou polévku, kulajdu, gulášovou polévku nebo palačinky jako od babičky? Vyzkoušejte KetoFit. Nejen, že kila půjdou viditelně, ale hlavně velmi brzy dolů, ale navíc si ještě skvěle pochutnáte.

Jak hubnutí s ketodietou funguje?

Účinnost ketodiety spočívá ve výrazném snížení příjmu sacharidů, což nastartuje jev zvaný ketóza. Během ní tělo začne jako prvořadý zdroj využívat tuky. Výsledkem je velmi efektivní hubnutí. 

Nejen pro hubnutí, ale i opravdová česká 100% férová jídla

Z KetoFit produktů okamžitě poznáte, že to s vámi myslí dobře, že na vás jako na zákazníkovi nehodlají šetřit. Na prvních místech ve složení jsou vždy drahé suroviny a produkty KetoFit nestaví na nejlevnějších sójových proteinech, sušeném mléku a rostlinných moukách. Díky tomu mají KetoFit jídla až o 75 % méně sacharidů, které jsou v ketodietě nežádoucí, protože zdržují hubnutí. Pokud ráda čtete etikety, naleznete ve složení KetoFit mléčné proteiny, opravdové byliny, kořenovou zeleninu, sušené houby, česnek, smaženou cibulku, smetanu kokos, vymražované jahody nebo banán. Toužíte letos shodit přebytečná kila, mít postavu snů a ne se stresovat na poslední chvíli? S tím vám pomùže KetoFit.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 16. 6. 2021

Nezkoušela jsem

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 6. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 6. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.