Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 27. 9. 2018
Líbí se mi

Nový účes a barva na podzim. Co zvolíte vy?

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 27. 9. 2018
Líbí se mi
Nový účes a barva na podzim. Co zvolíte vy?

Nový účes a barva na podzim. Co zvolíte vy?

Vyměnila jste svetry, boty, kabáty a je čas i na nový účes.  Někdo na to může jít pozvolna, tak jako se mění barvy v přírodě, někdo to může vzít z ostra a udělat radikální střih. Ať zvolíte jakoukoliv variantu, podívejte se, jaké vlasy se budou tuto podzimní sezónu nosit. A můžete volat kadeřnici.

Obarvit, či neobarvit?

V létě jste si nechávala spíše přirozené vlasy, tak teď na podzim je trochu oživte. Kdo nechce výrazné změny, ať jen tónuje, obarví pár pramínků, lehce konečky. Letošním trendem podzimu je však „neztratit se v davu“, takže vy, co si to vezmete za své, nebojte se výraznějších barev. Jaký je výběr?

Můžete se navrátit zpátky k černé, která byla teď posledních pár sezón v pozadí. A jděte rovnou do té uhlově černé, temné havraní. Ledové královny budou sbírat body. Na koho je černá moc a chce zůstat u své hnědé, volte buď karamelovou nebo tzv. bronde – hnědou s blond. Základní barvou je plavá nebo blond a rozjasněná jemnými pramínky. Když už mluvíme o ledu, zbystří blondýnky, letos je top ledová blond.

Bronde vs. karamel

Drdol, nebo rozpustit?

Můžete mít obojí. Mezi drdoly vítězí jeden nedbalý a rozcuchaný a jeden pěkně natupírovaný a la Brigite Bardot. Záleží na vás, do kterého se pustíte. Oba se budou skvěle vyjímat se zvednutým límcem vašeho kabátu nebo nad pěkně objemnou šálou.

Kdo nic točit ani tupírovat nechce, nechá si rozpuštěné s pěšinkou uprostřed, hladší a rozevláté vlny zastrčené za uši či s boční pěšinkou a vlasy zvlněné od uší dolů.

 

Rovnat, nebo vlnit?

Obojí. Když vlnit, tak podpořte své přirozené kudrliny pomocí různých curly vlasových přípravků. Tak jak se vám zvlní, tak je nechte. Už je dávno odpískáno složitým a náročným vlnám. U rovnějších vlasů se drží mokrý vzhled s vlasy sčesanými dozadu. Odhalit tvář. Jako když vystoupíte ze sprchy a vlasy vám spadají dozadu, jen nahoře ať mají lehký objem. Hledejte přípravky na mokrý vzhled a objem.

 

Ozdobit, či ne?

Tuhle sezónu rozhodně ano. Třpytivé brože, čelenky, pírka. Můžete maximalizovat. Čeká nás sezóna divadel, plesů, posezení v kavárnách, kdy už je venku brzy tma. Tak ať si rozzáříte cestu domů.

Foto: Pinterest.com; Harpersbazaar.com; shutterstock.com; archiv Petra K.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 28. 9. 2018

mám asi necelý měsíc nový účes, jsem spokojena

Odpovědět
Amanda
Amanda 28. 9. 2018

To chce

Odpovědět
many
many 27. 9. 2018

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 27. 9. 2018

změna je vždy potřeba

Odpovědět
sipeji
sipeji 27. 9. 2018

pěkná inspirace

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 102
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.