Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 4. 2018
Líbí se mi

Nemáte čas meditovat? Zkuste najít svůj zen v pilulce

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 4. 2018
Líbí se mi
Nemáte čas meditovat? Zkuste najít svůj zen v pilulce

Nemáte čas meditovat? Zkuste najít svůj zen v pilulce

 

Kdo z nás má čas na každodenní relax či meditaci?

Moc ráda si občas zajdu na jógu nebo do sauny, zaběhat nebo jen tak na procházku. Ve všední dny se ale procházky scvrkávají na cestu do školky a do práce, běhám tak maximálně na autobus a za meditaci považuji spící dítě před 8 hodinou večer. Nevadí mi to, nestěžuji si, ale baterky se vybíjí a já nemám kdy a kde dobíjet.

Když mi kolegyně přinesla krabičku s nápisem ZEN pobavilo mě to. "Jak víš že přesně tohle potřebuji? Zen v krabičce to je sen!" A protože jsem k alternativám všeho druhu poměrně otevřená, popravdě jsem se na užívání nootropických tobolek na podporu psychické pohody těšila. Každý den si beru jednu hned ráno se snídaní, a pak další po obědě. A víte co? Je mi fajn!  


Krabička se krásně vejde do kabelky

Psychická pohoda ovlivňuje víc, než si myslíme

Být šťastný je velmi důležité. Když jsme šťastné, dosahujeme velkých úspěchů jak v osobním, tak i v pracovním životě a ve vztazích s lidmi okolo. Když jste v pohodě, je to na vás vidět, vysíláme pozitivní signály a ty se pak šíří dál. Pak posloucháte věci typu "tobě to dneska nějak sluší" nebo "ty vypadáš tak spokojeně"... no není to fajn?

Naopak, když jsme na tom psychicky špatně, jako bychom to měly napsané na čele. Nesmějeme se, jsme podrážděné, bez nálady... ano dá se to maskovat, ale kdo vás dobře zná, toho neošálíte. Nevyrovnaná psychika si pak těžko poradí s pracovním stresem, nebo nečekanými změnami, člověk není flexibilní, neumí rychle reagovat, všechno ho (ještě víc) vyvede z míry. Když jste v pohodě, máte prostor řešit nečekané, limity se posouvají... člověk si připadá, že toho zvládne mnohem víc, než kdy předtím. Myslíme totiž pozitivně! Hormony štěstí nám možná nasazují růžové brýle, nicméně proč se skrz ně alespoň chvilku nedívat.   

Co jsou nootropika?

Název zní exoticky, ale bát se nemusíte. Jedná se o unikátní směs extraktů z bylin a dalších přírodních látek stimulujících mozkovou činnost a pozitivně ovlivňujících lidskou psychiku. 

Prokazatelně zlepšují naši paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres. Pomáhají tak udržet se v dobré psychické i fyzické kondici. Účinné látky v dalších přípravcích navozují psychickou pohodu a redukují stres ve chvílích, kdy toužíte po odpočinku, uvolnění a kvalitním spánku.

Mentis Lab je český start-up přinášející na trh unikátní řadu přírodních doplňků stravy, tzv. přírodních nootropik, někdy také označovaných jako "chytré drogy". 

Můj (Mentis) ZEN

Ačkoli se některé z jeho složek využívají již tisíce let, postupně zjišťujeme, že jejich účinky se skvěle hodí i do dnešní doby. Je to takový recept na trvalou pohodu v pilulce. Podporuje psychickou odolnost a zvládání dlouhodobého stresu a úzkosti. Zlepšuje paměť (tady za sebe nevím, nevím ) a soustředění.

ZEN receptura: Vitánie snodárná, Bakopa drobnolistá, Rozchodnice růžová

Chcete se udržet v psychické pohodě? Pak právě pro vás je Mentis Zen, který je takovou meditací pro 21. století. Kombinuje účinky trojice extraktů přírodních adaptogenů – tedy rostlinných produktů, které zvyšují odolnost našeho organismu v situacích zavánějících stresem, úzkostí nebo vyčerpáním. 


 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 18. 4. 2018

Meditace v pilulce..nevim, jestli je to adekvátní náhrada

Odpovědět
Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o. 18. 4. 2018

to není, ale když není čas na meditaci, tohle je způsob

Mahu
Mahu 17. 4. 2018

Tyhle pilule stojí za to!

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 16. 4. 2018

meditaci se věnuji pravidelně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 360
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.