Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 25. 5. 2021
Líbí se mi

Nejkvalitnějším je domácí bělení zubů. Potřebujete pouze tu správnou bělicí sadu

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 25. 5. 2021
Líbí se mi
Nejkvalitnějším je domácí bělení zubů. Potřebujete pouze tu správnou bělicí sadu

Nejkvalitnějším je domácí bělení zubů. Potřebujete pouze tu správnou bělicí sadu

Bílé zuby jsou symbolem krásy i zdraví. Ne každý je však máme, a to bez ohledu na to, jakou péči svým zubům věnujeme. Při provádění dentální hygieny nebývá bělení dostatečné. Dentista si za něj zas nechá pořádně zaplatit. Připlatíte si za tři i čtyři návštěvy. A stejně si zuby nakonec bělíte doma pomocí sady, kterou vám k tomu dá. Zkuste jít na to jinak. Bez bolesti, bez nebezpečí pro vaše zuby, pohodlně a levněji – s bělením zubů Smili.

Nejpohodlnější a též nejúčinnější je domácí bělení zubů

Zapomeňte na různé bělící pasty, které neumí nabídnout dostatečně dlouhodobý účinek. Ani babské rady nefungují vždy tak, jak bychom si představovali. Navíc tento způsob bělení není vždy příjemný. I v domácím prostředí však lze provádět bělení zubů efektivně. Domácí bělení zubů se Smili je bezbolestnou a velice efektivní procedurou, kterou lze kdykoliv podle potřeby opakovat.

Proč naše zuby žloutnou, i když jim věnujeme dostatečnou péči?

Samotné čištění zubů, používání vhodných kartáčků a past, nebo dokonce ústních vod, nemusí stačit k tomu, aby byly naše zuby sněhobílé jako v neodolatelném úsměvu celebrit. Špatná hygiena bývá jen jedním z důvodů žloutnutí zubů. Na barvě naší zubní skloviny se ve velkém podepisuje kouření. Jen stěží najdete kuřáka se sněhobílými zuby. Cigarety způsobují žloutnutí prstů, nehtů i zubů. Problém však způsobují i různé nápoje s obsahem silných pigmentů. Tradičně jsou to káva, čaj, včetně bylinkových čajů, problematické je též červené víno. Dokonce některé silnější ústní vody bývají příčinou tmavnutí zubů. Tmavší zuby však mohou být též dědičné, případně se objevují ve vyšším věku.

Naše zuby mohou mít jiný odstín i kvůli tomu, že jde o zuby mrtvé. V tomto případě nám však bělení nepomůže a řešením jsou pouze estetické zákroky u stomatologa. Před nimi je však vždy vhodné zbylé zuby vybělit, aby mohl dentista správně určit odstín keramické fazety, která překryje mrtvý zub s načervenalou či černou barvou zubu.

Žádné bělení zubu nemá trvalý efekt

Vzhledem k tomu, co vše způsobuje změnu odstínu našich zubů, je jasné, že nejde o jednorázový zákrok na mnoho let. Zuby si je třeba bělit pravidelně. I proto je nejvýhodnější bělicí sada, kterou můžeme používat s profesionálním výsledkem doma. Takovou je již zmíněný Smili – bělicí systém, který lze používat denně, nebo dle potřeby. Pokaždé stačí krátká, zhruba desetiminutová aplikace.

Bělení zubů doma je snadnější než dojíždět k dentistovi

Jestliže se rozhodnete nechat si vybělit zuby u dentisty, postup je zhruba následující. Nejdříve musíte na dentální hygienu. Její cena dnes není obvykle pod 1800 Kč. To jste už poprvé navštívili dentistu, kde jste platili první konzultaci. Po hygieně se k dentistovi opět vracíte. Pozor, prodlevy mohou být v řádů dnů až týdnů. Zde je vám zhotoven otlaček, na základě kterého se vyrobí násadka na zuby. S její pomocí si pak aplikujete bělení na zuby. Na třetí návštěvě u dentisty dostanete hotový přípravek na bělení a bělicí sadu. To vše si následně po dobu 14 dnů aplikujete každou noc. Spát s tímto přípravkem nasazeným na zubech nemusí být zcela bezpečné. Po 14 dnech navštívíte dentistu počtvrté. Ten vám zuby po bělení dočistí. Spočítejte si, kolik za tohle vše zaplatíte. Navíc vám bude doporučeno si celý proces po půl roce zopakovat. Domácí bělení zubů lze přitom provádět i levněji a jednodušeji.

UV bělení zubů se Smili

Vybělení zubů v domácím prostředí nabízí Smili. Bělicí sada na zuby není nijak předražená a bělení vychází mnohem levněji než u dentisty. Navíc šetříte čas. Aplikace je velice jednoduchá a rychlá. Ústa se vypláchnou ústní vodou a na zuby se pomocí speciálního pera nanese bělicí gel. Součástí sady je malý přístroj s LED světlem, který si vložíme do úst na deset minut. Intenzivnějšího bělení dosáhneme při aplikaci po dobu patnácti minut. Po nastavené době se přístroj sám vypne a stačí jej umýt pod tekoucí vodou. Takto se UV bělení zubů aplikuje denně až do doby, kdy jsme s barvou svých zubů spokojeni. Dle potřeby proces bělení kdykoliv opakujeme. Výsledky bělení jsou rozpoznatelné již po pěti až sedmi dnech.

Bělení od Smili je vhodné i pro citlivé zuby. Jde též o ekologický a veganský výrobek. Stačí deset minut denně a váš bělostný úsměv začne každý obdivovat. Bělicí sady lze dokupovat, takže v bělení můžete pokračovat tak dlouho, jak potřebujete, ev. se k němu kdykoliv vrátit.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 26. 5. 2021

Nikdy jsem bělení zubů nepodstoupila a moc mě láká

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 25. 5. 2021

Bělícípasty prý ničí sklovinu

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 25. 5. 2021

také jsem o tom slyšela...

hudlenka
hudlenka 25. 5. 2021

super, stálo by to za vyzkoušení

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.