Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 13. 11. 2018
Líbí se mi

Nedejte chřipce žádnou šanci a udržujte své ruce čisté

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 13. 11. 2018
Líbí se mi
Nedejte chřipce žádnou šanci a udržujte své ruce čisté

Nedejte chřipce žádnou šanci a udržujte své ruce čisté

S nástupem podzimního ročního období dostává naše imunita pořádně zabrat. Teplotní výkyvy a střídavé počasí působí na organismus více, než se může na první pohled zdát. Vlhké prostředí navíc přeje i hojnému výskytu virových onemocnění, včetně chřipky. Využijte sílu dezinfekčního gelu na ruce a eliminujte tak možnost nákazy.

Pocit nepříjemného pocitu na těle, pocení, vysoké teploty a únava. Typické příznaky pro začínající chřipkové onemocnění. S nastávajícím podzimem nastává ideální doba na její šíření, a tedy i vyšší pravděpodobnost nákazy. Jenže dostatečně se chránit není vyloženě jednoduché. Stres, přeplněná městská hromadná doprava s kašlajícími lidmi a četné změny teplot, jsou typickými spouštěči následných zdravotních potíží.

Jak proti chřipce preventivně bojovat? Pravidelným přídělem vitamínů, zdravých čajů, nebo bylinek to rozhodně nekončí. Důležitá je i prevence! Víte, že až 80 % infekčních onemocnění se přenáší rukama. Chřipka není výjimkou a velmi snadno se přenáší právě rukama. Stačí, pokud se špinavé ruce dostanou do kontaktu s obličejem. Pravidelná a pečlivá hygiena rukou snižuje riziko nákazy až o 65 %! Je dobré dávat si pozor hlavně po užití hromadné dopravy, před konzumací jídla, po styku s nemocným člověkem. Pokud nemáte možnost umýt si ruce mýdlem, existuje snadné a účinné řešení, díky kterému lze onemocnění částečně předejít.

Značka Sanytol nabízí pro tyto účely účinný dezinfekční gel na ruce 75 ml (MOC – 79,90 Kč). Díky malým rozměrům se vejde do kapsy nebo malého batohu. I váš potomek ho tak může mít kdykoli s sebou. Díky trojímu účinku ruce jednak čistí, neutralizuje zápach a zároveň odstraňuje 99,9 % virů, bakterií a plísní. Nezanechává po aplikaci lepivý pocit a ihned schne. Díky výtažkům ze zeleného čaje zároveň pečuje o pokožku.

Dezinfekční gel na ruce od Sanytolu je k sehnání v běžných drogeriích.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.