Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 3. 2020
Líbí se mi

Nápoje, které během spánku detoxikují játra

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 20. 3. 2020
Líbí se mi
Nápoje, které během spánku detoxikují játra

Nápoje, které během spánku detoxikují játra

Játra zodpovídají za detoxikaci chemikálií či léků. Mezi další funkce, které vykonávají, patří i produkce proteinů důležitých pro srážení krve. Staráte se o ně dobře? Pokud jíte nezdravá, smažená jídla nebo pijete příliš mnoho alkoholu, určitě jim nepomáháte! Dopřejte jim regeneraci během spánku!

Játra pracují jako nikdy jiný. Často se stává, že jsou přepracovaná a přetížená. Proto je nutné je čas od času detoxikovat. Jak a čím? Tyhle mocné nápoje jim rozhodně dopřejí tu správnou podporu!

Kurkumový čaj

Kurkuma je silné koření, které se používá po staletí. I když lidoví léčitelé mají o jejích účincích jasno, aktuální legislativa EU potvrzuje pouze to, že tohle koření hřejivé barvy podporuje normální trávení, činnost jater a optimální stav kloubů. Proto jedním ze způsobů, jak se zbavit toxických látek v těle, je pravidelná konzumace kurkumového čaje. Do sklenice vroucí vody přidejte špetku koření, zamíchejte a podle potřeby dochuťte medem. Vypijte půl hodiny před spaním.

Heřmánkový čaj

Heřmánkový čaj je silný antioxidant a má sedativní vlastnosti, které pomáhají zmírňovat stres a zlepšují spánek. Heřmánek zároveň řídí nervový systém a uklidňuje zanícené tkáně. Do sklenice vroucí vody přidejte 1 polévkovou lžíci heřmánkových květů. Sklenici ponechte zakrytou asi tak 10 minut a poté čaj vypijte. Konzumujte každý večer po dobu nejméně dvou týdnů.

Mátový čaj

Listy máty peprné jsou plné éterických olejů, které jsou užitečné při trávení a podpoře detoxikačních funkcí. Do šálku dejte 2 lžíce máty a zalijte ji horkou vodou. Nechte 10 minut louhovat, sceďte a vypijte půl hodiny před spaním.

Zázvorový a citronový čaj

Zázvor a citron jsou obvyklými pomocníky při léčbě chřipky a nachlazení. Oba mají protizánětlivé vlastnosti s detoxikačními účinky. To, že zároveň urychlují hubnutí, je pouhou třešničkou na dortu. Smícháte-li je, vznikne nápoj ulevující od nadýmání. Dočkáte se také podpory metabolismu a prevence proti nemocem. Do sklenice nalijte šťávu z půlky citronu a přidejte lžičku nastrouhaného zázvoru. Zalijte vroucí vodou a vypijte ještě před tím, než se odeberete do peřin.

Pískavice řecké seno

Ano, i pískavice řecké seno játra chrání, zároveň posiluje imunitní systém, podporuje pohyby střev a dodává vlákninu a antioxidanty. Tenhle účinný a rychle připravený nápoj je vhodné vypít hodinu před spaním. Do sklenice vroucí vody přidejte lžičku pískavice, takto ponechte 15 minut louhovat, sceďte a vypijte.

Foto: Shutterstock

Autorka: Karolína Dostálová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 4. 4. 2020

Odpovědět
benca
benca 2. 4. 2020

prave pijem kamilku

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Tina Petersen 29. 3. 2020

Děkuji doktoru Zuzu za pomoc při získávání mého manžela zpět a za to, že mě miluje a miluje mě a své děti. Jeho kouzelná práce je skutečně skutečná a já jsem se setkal. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta. Věřím, že někdo tam potřebuje jeho pomoc. Ať už prožíváte jakýkoli problém nebo potíže a myslíte si, že je ztracena veškerá naděje, doktor Zuzu vám může pomoci dostat se z té okolnosti, která vás obtěžuje. Kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho prostřednictvím 2347013499818 a také kontaktujte lékaře Zuzu na Vibru prostřednictvím 2347013499818

Odpovědět
Hkohoutice
Hkohoutice 21. 3. 2020

mam nejradeji pampeliskovy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 745
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.