Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

CathB
CathB
Vloženo 24. 1. 2019
Líbí se mi

Jak na to, aby vaše pleť byla stále zázračně svěží a plná života? Stárněte do krásy!

CathB
CathB
Vloženo 24. 1. 2019
Líbí se mi
Jak na to, aby vaše pleť byla stále zázračně svěží a plná života? Stárněte do krásy!

Jak na to, aby vaše pleť byla stále zázračně svěží a plná života? Stárněte do krásy!

Ačkoliv jsou to právě ženy, kterým se často přičítá zvýšená snaha o provozování zdravého životního stylu, ne vždy je ve vašich silách tyto závazky dodržet. Bohužel, to, jak se chováte ke svému tělu se neodrazí jen na jeho stavu, ale i na vašem vzhledu. Nic ale není ztraceno. S neduhy, které vám o sobě dávají pomalu vědět vám pomůže nová Mary Kay TimeWise® Zázračná sada 3D™. 

Určitě to znáte. Snažíte se o to, aby vaší domácnosti nic nechybělo, a tak chodíte pravidelně spát až hodně po půlnoci. Možná ale máte vysoce stresující práci a jediné, co vás dokáže opravdu uklidnit je zapálená cigareta.  

Jsou tu ale i další příčiny, díky kterým už to není, co to bývalo. Starší ženy mají tendenci bojovat s pokleslými konturami obličeje, mimickými vráskami a dalšími neduhy, které s věkem přirozeně přichází.  

Rozhodně však neplatí, že by se za stárnutí měla žena stydět. Jde o přirozený proces, který je vlastní každé živé bytosti. Zároveň je však potřeba vědět, jak s těmito příznaky zrání pracovat, tak, aby vám neubíraly na kráse ani sebevědomí.

Není tedy potřeba propadat panice. Zvlášť, pokud víte, jak se dostat opět rychle do formy. 

Lady Mary Kay 

Existuje jen málo žen, které by neznaly příběh zakladatelky značky Mary Kay. Mary Kay Ash byla mladá a perspektivní žena, která se nechtěla smířit s tím, že v mužském světě nemá jako žena skoro žádnou šanci na úspěch. Proto se rozhodla se svou prací skončit a založit spolu s manželem vlastní značku na prodejním modelu, který sama vymyslela. Její manžel se ostrého spuštění značky Mary Kay nedožil. A to o pouhý měsíc. My však víme, že by byl na úspěch své manželky opravdu hrdý.  

Mary Kay Ash se totiž podařilo něco, co se povede jen málokterým. Vybudovat silnou značku, která má důvěru široké veřejnosti a o její výrobky je opravdový zájem i po mnoha letech od jejího založení. Takového úspěchu Mary Kay Ash dosáhla tak, že svým klientům nabídla velmi dobrý zákaznický servis. Ženy si mohou i dnes výrobky Mary Kay® vyzkoušet samy na sobě a zhodnotit, který z nich je pro ně ten nejlepší.

Pro tyto účely Mary Kay Ash založila tzv. Hodinku krásy. Nezávislá kosmetická poradkyně provede klientce bezplatnou analýzu pleti, včetně kompletního poradenství. Klientka taktéž dostává doporučení, které produkty jsou pro její typ pleti vhodné. Krom osobního vyzkoušení má taktéž možnost výrobky bezplatně vrátit v případě, že by s jejich používáním nebyla spokojená.

Značka Mary Kay nejen, že pomáhá ženám objevovat jejich krásu, ale také jim dává možnost vlastní realizaceTýmy nezávislých poradkyň společnosti Mary Kay najdete takřka po celém světě. Díky Mary Kay Ash se mohou ženy věnovat tomu, co je baví a zároveň získávají příležitosti a pocit nezávislosti.

Stárněte do krásy! 

Bojovat s prvními i pokročilejšími známkami stárnutí je mnohdy běh na dlouhou trať. Je totiž potřeba jistá sebekázeň a v neposlední řadě i správné vědomosti o tom, co opravdu funguje. Možná už jste vyzkoušela řadu zaručených tipů, jak se vašich vad na kráse zbavit. A jak jistě sama víte, jen málokdy něco funguje tak, jak byste si představovala. To ale není případ TimeWise Repair™. Součástí je i liftingová biocelulózová maska, která povzbudí vaši pleť a pomůže jí podtrhnout její přednosti. Dlouhodobé zlepšení pleti lze po její aplikaci vidět již po dvou týdnech používání.

TimeWise Repair ™ Liftingová biocelulózová maska

Vyzkoušejte inovativní biocelulózovou masku, která povzbudí vaši pleť a vyzdvihne její krásu. Biocelulóza je rostlinný materiál získaný z kokosové vody, jehož propojovací vlákna vytvářejí vysoce absorpční látku, která masce umožňuje přenést na pleť komplex příznivých složek. Již po prvním použití můžete poznat rozdíl. Maska zvyšuje hydrataci pleti po dobu 24 hodin. Za pouhé dva týdny používání bude vaše pleť vypnutá a zpevněná. Pleť bude vypadat mladší a rozzářenější.

Cena: 1 990 Kč

Více o přípravcích Mary Kay® zjistíte na www.marykay.cz – jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay.

Aby byl stav vaší pleti co možná nejlepší, je také velmi potřeba dbát na to, abyste na pleť neaplikovala zbytečné množství chemie. To se nejčastěji skrývá v nejrůznějších parfémech a minerálních olejích, které jsou často zodpovědné za podráždění pleti a nepříjemné ucpávání pórů. Proto nás těší, že nic z toho tato řada od Mary Kay neobsahuje. Pouze nezatížená pleť totiž může být zářivá, mladistvá a krásná.

 

Den, kdy se mám ráda 

Nejen, že se společnost Mary Kay stará o krásu i osobní rozvoj žen. Také vám zlepší den na akci Den, kdy se mám ráda. Přijďte se i vy nechat hýčkat týmem nezávislých kosmetických poradkyň. Nalíčí vás a poradí zcela ZDARMA!  


Zdroj inspirace: Mary Kay

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 23. 4. 2021

Velmi užitečné

Odpovědět
lemur
lemur 7. 2. 2019

Super.

Odpovědět
Libuš
Libuš 27. 1. 2019

pěkné

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 26. 1. 2019

Super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 1. 2019

prima _

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.