Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 21. 2. 2020
Líbí se mi

Káva vám pomůže s kruhy pod očima i celulitidou

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 21. 2. 2020
Líbí se mi
Káva vám pomůže s kruhy pod očima i celulitidou

Káva vám pomůže s kruhy pod očima i celulitidou

Kruhy pod očima, unavený vzhled, vrásky, tmavé skvrny nebo nenáviděná celulitida. Věřte nebo ne, s těmito nešvary si dokáže hravě poradit tekutý povzbuzovač, na kterém si rádi pochutnáváte každé ráno!

Že káva patří mezi celosvětově nejoblíbenější nápoje, o tom zřejmě nikdo nepochybuje. Ostatně, potvrzují to i statistiky. Z těch jednoznačně vyplývá, že se denně vypije něco přes dvě miliardy šálků. Ano, čtete správně! I pro vás je černé zlato naprosto neodmyslitelnou součástí života? O důvod víc, proč nezůstat jenom u konzumace. Co kdybyste pomocí tohoto vyhledávaného stimulantu podstatně vylepšili i svou vizáž? Máte dokonce více možností, jak to udělat…

Delší mládí, kterým nikdo nepohrdne

Vůbec byste se nebránili pomalejší tvorbě vrásek? Existuje způsob, jak to zařídit. Budete-li si sypkou kofeinovou vzpruhou v kombinaci s jogurtem ošetřovat tvář alespoň dvakrát týdně, můžete se těšit nejen z hloubkové výživy a hydratace, ale i ochrany před nepříznivými vnějšími vlivy. Tato voňavá kúra rovněž podpoří regeneraci i tvorbu nepostradatelného kolagenu, čímž zabojuje proti všem projevům stárnutí.

Konec pigmentovým skvrnám i kruhům pod očima

Pigmentové flíčky i tmavé „pytle“ pod očima nejsou žádnou hitparádou. Víte o tom svoje, protože tohle nadělení v zrcadle vídáte zcela běžně? Nezoufejte, i na složitý problém mnohdy existuje zcela jednoduché řešení. Ve vašem případě ho představují dvě polévkové lžíce aromatického nakopávače vmíchané do adekvátního množství gelu květiny aloe vera, čímž vznikne konzistence pasty. Vytvořený zlepšovák si naneste krouživými pohyby na obličej a nechte ho působit do úplného zaschnutí. Následně odstraňte všechny pozůstatky vlhčenými ubrousky nebo vlažnou vodou.

Sbohem, otravná celulitido

Složení kávy kromě toho, že stimuluje unavené smysly, napomáhá soustředění a navozuje dobrou náladu, také rozšiřuje krevní cévy, zlepšuje krevní oběh a zabraňuje otokům. A právě díky těmto vlastnostem je ceněným prostředkem proti pomerančové kůži! Promícháte-li sedlinu s vodou a trochou olivového oleje, získáte „pomazání“, jehož pravidelná aplikace přináší slibné výsledky.

Foto: Shutterstock

Autorka: Karolína Dostálová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
citygirl14
citygirl14 23. 5. 2020

super tipy

Odpovědět
avatar
Kateřina Šlimarová 15. 5. 2020

peeling

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 2. 4. 2020

zajímavé

Odpovědět
Svata
Svata 7. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 164
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.