Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 11. 2018
Líbí se mi

Jednoduché účesy, které vám uberou kila a zeštíhlí nejen obličej

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 11. 2018
Líbí se mi
Jednoduché účesy, které vám uberou kila a zeštíhlí nejen obličej

Jednoduché účesy, které vám uberou kila a zeštíhlí nejen obličej

Která z nás by si nepřála jen tak z minuty na minutu zhubnout pár kilo a nic moc pro to nedělat? Všechny máme ruce nahoře, to je jasné. Přání se nám může splnit. Stačí si pohrát se svými vlasy. Na sport a zdravou výživu samozřejmě nezapomínejte, ale jako první kila dolů shoďte pomocí správného účesu.

Lišíme se ve tvarech obličeje a některé mají tu výhodu, že vypadají přirozeně štíhle, avšak i těm můžeme nevhodně zvoleným účesem přidat. Nebojte, nemusíte nutně běžet ke kadeřníkovi a změnit vizáž, zeštíhlení pomocí vlasů často tkví v detailech. Po odborné konzultaci se svojí kadeřnicí a tipy od předních hairstylistek, v čele s Heather Hall, máme pro vás rychlé vlasové hubnutí. Jde se česat. Schválně, kdo vám složí první kompliment, že jste nějak zhubla?

Koňský ohon

Traduje se mýtus, že dívky s plnými tvářemi nemohou nosit vysoký culík, neboť jim přidává na kilech. Ačkoli je pravda, že přísný, uhlazený koňský ohon není úplně to pravé, stačí jen zvolit vlnitou strukturu, posadit ho lehce na bok, na temeni malinko potupírovat a nechat kolem tváře spadat pár pramínků.  A je to.

 

Falešný culík

V tomto účesu můžete plynule přejít z běžného dne na večerní party. Opět místo rovných vlasů volte vlnité, obecně vlny zeštíhlují, a sepněte jen pár horních pramínků, zbylé nechte podél obličeje. Pěšinku nechte uprostřed či tam, kde ji máte přirozeně. Nevadí, že sepnutí vlasů na každé straně nebude stejné, zeštíhlení je právě v té asymetrii.

Na svatbu i do práce

Potřebujete-li formálnější vzhled, tento typ účesu je ideální. Vlasy spojte do nízkého ohonu či drdolu a ponechte volné prameny kolem tváře, zvlňte je u obličeje před ušima. Ostatní vlasy lehce uhlaďte.

Vysoký drdol jako baletka

Vysoký culík, ještě lépe drdolvytváří vertikální iluzi, prodlužuje obličej a zeštíhluje. Vlasy vytáhněte do vysokého culíku a omotejte do drdolu a uvolněte pár jemných vlásků kolem obličeje po obou stranách. Odhalte svou labutí šíji.

Boční cop

Lehce chaotický plážový cop s větším objemem nahoře dokáže protáhnout obličej. Navíc vypadá sexy, uvolněně a trendy. Nažeňte vlasy na jednu stranu, přidejte na temeni natupírováním či objemovým tužidlem a splétejte do copu, můžete i do copu  a la rybí kost. Zafixujte lakem. Tento účes vypadá velmi hezky i k huňatým zimním šálám, pod klobouk či čepici.

Jako princezna

Dokonale nedokonalé vlasy ve stylu princezen připravené na nošení korunky. Vlasy ponechte zvlněné jen lehce u konečků, jinak nechte hladké. Rozdělte vlasy na pěšinku a horní vlasy spojte do volného spadlého culíku. Vlasy musí padat přes uši.

Boční vlna

I s krátkými vlasy si můžete pohrát a rázem zhubnout. Cílem je jim dát na objemu, zvlnit je a udělat je lehce neposedné. Klíčem tohoto zeštíhlujícího účesu je právě boční vlna. Vlasy zvlňte a přehoďte na jednu stranu.

Super krátké

Kdo nosíte krátký sestřih či po něm toužíte, jen tak dál. Pro zeštíhlení pamatujte, že musíte vytvořit větší objem nahoře a strany více sčesejte k hlavě. Máte-li o trochu delší vlasy, až jako mikádo, dávejte si pozor, aby nebyly vlasy kratší než obličej. Konečky vytočte ven, ne k hlavě. Nebo si k mikádu nechte ustřihnout šiknou ofinku, ta vám ubere kila.

Super dlouhé vlasy

Chcete zeštíhlit? Musíte sestříhat. Noste je vyžehlené, ale u hlavy lehce natupírované či s větším objemem. Chcete-li vlny, vlňte od uší dolů, jinak kila rychle naberete.

 

Foto: Pinteret.com/ street style; archiv Petra K.; iStock.com; Instagram.com; byrdie.co.uk

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 1. 8. 2019

Hezky článek diky

Odpovědět
Michaela Ž
Michaela Ž 19. 7. 2019

Jeden hezčí než druhý! Je z čeho vybírat.

Odpovědět
oaa
oaa 18. 7. 2019

Odpovědět
Verualex
Verualex 9. 7. 2019

Superr ucesy urcite vyzkouším

Odpovědět
Babina
Babina 3. 7. 2019

Super článek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 134
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.