Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 25. 3. 2019
Líbí se mi

Jak si jednoduše vytvořit vlnité vlasy? Chytře je zamotejte

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 25. 3. 2019
Líbí se mi
Jak si jednoduše vytvořit vlnité vlasy? Chytře je zamotejte

Jak si jednoduše vytvořit vlnité vlasy? Chytře je zamotejte

Líbí se vám vlnité vlasy a ráda byste je sem tam nosila? Proč ne. Můžete si je vytvořit snadno a rychle bez natáček a dlouhého kulmování. Postačí vám jen vaše vlasy a chytré copánky. 

Abyste docílila vlnitého vzhledu vlasů, je dobré do vlasů předem aplikovat něco na podporu vln (sprej, mořskou sůl, tužidlo) a pak už jen motat. Postačí vám k tomu jen vaše ruce, pár gumiček, vlasové doplňky a žehlička.

Vlny z rybího copu

Nejjednodušší technika, která vytvoří krásné vlny. Co musíte udělat? Zaplést vlhké vlasy do rybího copu. Rozdělte si vlasy na dvě části a vezměte tenkou část vlasů z vnější strany levé části a přidejte ji na vnitřní stranu pravé části. Pak vezměte tenkou část vlasů z vnější strany pravé části a přidejte ji na vnitřní stranu levé části. Opakujte střídavě, dokud nedosáhnete konce copu a ten ukončete gumičkou. Nechte si cop přes noc či od rána do večera, a pak jen sundejte gumičku a pomalu roztřepejte vlasy. Zafixujte lakem.

 

Tři tahy žehličkou

Někdy se pro vlny rozhodnete na poslední chvíli, není čas na schnutí a zaplétání, a tak povolejte žehličku. Sepněte si horní vrstvu vlasů a spodní prameny žehličkou protočte od shora směrem dovnitř. Postupně vlasy z temene uvolňujte a protáčejte. Pak zafixujte lakem, můžete nakonec či každou vrstvu zvlášť.

Kouzla s čelenkou

Budete překvapená, co vše se dá dělat s elastickou čelenkou a vlasy. Rozdělte si vlasy uprostřed. Aplikujte do nich sprej s mořskou solí. Pak si nasaďte čelenku tak, aby ležela přes čelo a všechny vaše vlasy ležely pod ní. Vezměte jeden pramen vlasů cca na délku palce, vlasy zatočte a vsuňte za čelenku. Stejně pokračujte u dalších pramenů. Nechte vlasy uschnout, i přes noc a pak jen sundejte čelenku. Zafixujte lakem.

Dlouhé copy

Touto technikou budete mít vlnité vlasy až do samotných konců. Suché vlasy spleťte do copánků až do konce. Pak copánky uvolněte, aby byly co nejvíce ploché. Vezměte žehličku a pomalu po nich přejíždějte dolů. Opakujte se všemi copánky. Odstraňte gumičky a copánky roztřepejte. Poté se předkloňte a vlasy ještě jednou prsty načechrejte a protřepejte, získáte objem. Zafixujte lakem.

Hlava královsky omotaná

Budete chvíli vypadat jako královna a pak mít i božské vlasy. Tato technika je založená na omotání hlavy vlasy. Rozdělte vlhké vlasy na dvě poloviny. Poté každou zatočte až do samotného konce. Ten vezměte a přes temeno hlavy upevněte za uchem. To samé udělejte i s druhou stranou. Na hlavě se vám vytvoří spletená koruna. Nechte přes noc či den uschnout. Před rozpletením nalakujte a pak copy uvolněte a roztřepejte, i v předklonu pro objem.

Foto a zdroj: Pinterest.com;  Stylecraze.com,; iStock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Erinka
Erinka 16. 6. 2020

perfektni

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
javomark
javomark 8. 4. 2019

jsem nakrátko už 15 let

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 29. 3. 2019

Super tipy, řadu z nich ráda používám

Odpovědět
Mišel
Mišel 27. 3. 2019

Už léta jsem na krátký rozích, ale přeposlat dlouhovlasé neteři.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 134
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.