Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 6. 2020
Líbí se mi

Hladká pokožka je snem všech žen. Víme, jak jí dosáhnout

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 16. 6. 2020
Líbí se mi
Hladká pokožka je snem všech žen. Víme, jak jí dosáhnout

Hladká pokožka je snem všech žen. Víme, jak jí dosáhnout

Která z nás by nestála o dokonale hladkou a hydratovanou pokožku těla... Že to zní spíše jako sen? Pak pro vás máme dobrou zprávu - proměnit jej v realitu není tak těžké. Stačí najít toho pravého spojence.

A právě tím je tělové mléko Nutritive od švédské značky kosmetiky Barnängen. Čím je tak unikátní a jak se osvědčilo našim testerkám, které dostaly příležitost jej vyzkoušet v rámci našeho testování?

Ovoce, které pokožce svědčí

Už jste někdy slyšeli o ovoci jménem ostružiník moruška? V našich zeměpisných šířkách není příliš rozšířené, i když na některých českých zahradách byste jej nejspíš již také našli. Nejvíce se ale ostružiníku morušce daří na severní polokouli, především v arktických oblastech a tajgách. A tak není divu, že ve Švédsku se jedná o známé a oblíbené ovoce.

Ovšem považovat ostružiník morušku jen za pochoutku či okrasu zahrad by byla chyba. Tahle rostlinka v sobě skrývá i řadu látek, jež prospívají naší pokožce. A tak není divu, že si jej jako jednu z hlavních ingrediencí vybrala i švédská značka Barnängen, jež z ní udělal „hvězdu“ své pečující řady Nutritive, do které patří i zmíněné tělové mléko z našeho testování.

Kromě výtažků z ostružiníku moruška pak tělové mléko Nutritive obsahuje také speciální přísadu Cold Cream, který pečuje o pokožku a dodává jí potřebnou hydrataci a výživu. Společně tato kombinace vytváří ideální složení pro pevnější a silnější pokožku celého těla. Jak už je u kosmetiky Barnängen zvykem, má tělové mléko Nutritive veganskou recepturu a obsahuje 95 % přírodních složek.

Favorit číslo jedna

Tělové mléko Barnängen mě naprosto nadchnulo. Krásně voní, i po 12 hodinách po nanesení na kůži cítím vůni, jako bych se navoněla. Velmi dobře se tělové mléko vstřebalo, prakticky okamžitě. Je to lehká textura. Navíc mléko je bez silikonů a má veganskou recepturu. 95 % ingrediencí je přírodního původu. Což je v dnešní době dosti preferovaná a vyhledávaná informace. Dávkování pumpičkou mi vyhovuje. Celkový dojem perfektní a na 100 % bych mléko doporučila kamarádkám,“ chválila testerka Petra.

Mám extrémně suchou pokožku a již po prvním použití mléka mě překvapila nejen jemná a příjemná vůně, ale hlavně to, že tělové mléko opravdu hydratuje do hloubky, a to prakticky okamžitě. Nezanechává na pokožce mastný film, ale ihned se vstřebává a po použití mám pouze jemnou pokožku. Za mě favorit číslo jedna. Vřele doporučuji,“ přidala se testerka Denisa.

Toto mléko mne zaujalo příjemnou jemnou vůní. Veliké plus je i konzistence – je řidší než mléka, která jsem měla doposud, a tato konzistence mi velmi vyhovuje. Roztírání je velmi snadné, rychlé a ihned mám krásně jemnou a vyživenou pokožku těla. Mléko na pokožce nelepí, což u některých jiných značek je velmi nepříjemný pocit. Pumpičku už beru u takového typu produktu jako samozřejmost. Mléko Nutritive je cenově velmi dostupné. Za mne naprostá spokojenost,“ nešetřila nadšením testerka Katka.

Foto: Barnängen

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 7. 7. 2020

bezva

Odpovědět
lemur
lemur 17. 6. 2020

Super.

Odpovědět
Ovace
Ovace 16. 6. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 440
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.