Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 2. 2018
Líbí se mi

Hanka si prošla peklem, ale život s tyranem jí otevřel oči a ona našla sebelásku

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 2. 2018
Líbí se mi
Hanka si prošla peklem, ale život s tyranem jí otevřel oči a ona našla sebelásku

Hanka si prošla peklem, ale život s tyranem jí otevřel oči a ona našla sebelásku

Sama přiznává, že život s mužem, který měl problém s agresivitou a vztahem k alkoholu, byl jen důsledkem toho, že si nevážila sama sebe. Hance trvalo deset let, než začala věřit sama sobě, mít se ráda taková, jaká je a než řekla "dost". S přijetím a respektováním sebe samotné rázem odešlo i dlouholeté trápení s astmatem bez jediného léku. Vrátila se jí opět důvěra v muže i díky uvědomění, že i její syn bude jednou mužem a přála si, aby byl pravým mužem.

"Když usínám šťastná, probouzím se krásná."

Co pro vás znamená zdraví?

Ukazatel, zda žiji "správně". Nemoc vnímám jako upozornění na chybu v žití a vnímání tzv. reality. Jako signál k tomu, abych se zastavila a uvědomila si, že se děje něco, s čím nejsem v souladu.

Co se muselo přihodit, abyste si jeho hodnotu opravdu uvědomila? 

Hodnotu mého i lidského zdraví jsem si uvědomovala vždycky, dost brzy mi zemřeli oba dědečkové, a tak nějak vždycky jsem tušila, že zdraví je asi to nejvíc, co máme. Zásadní a překvapující pro mě bylo uvědomění, že stav fyzického zdraví souvisí se stavem psychického nastavení. Ta souvislost mě v první chvíli tohoto hlubokého uvědomění totálně šokovala. 

Když se ohlédnete, co byste nyní ve svém životě udělala jinak?

Kdybych mohla vrátit čas (což bych ale nedělala, protože jsem si jistá tím, že všechno má v životě význam, včetně chyb a špatných rozhodnutí), chtěla bych asi jediné. Potkat sebe samotnou jako zhruba osmiletou holčičku a mít možnost jí říct toto: "Naslouchej druhým s otevřenou myslí i srdcem, ale věř nejvíce sama sobě! Ty vždycky nejlépe víš, co je pro tebe dobré! A pokud cítíš, že něco nechceš, nedělej to!" 

Více bych tedy vnímala signály svého těla a nesnažila bych se je přehlížet či potlačit. Více bych si věřila, jednoznačně. Jak v signálech těla, tak v těch jemno-hmotných rovinách, jako je napojení na něco vyššího, na Boha či vesmír (nazvěte si to tak, jak potřebujete). 

Co pro vás znamená krása?

Čistotu, jednotu, lásku. Hlavně k sobě. Krása je pro mě záře, jakási aura, kterou (nejen) my lidi vyzařujeme. A ta aura je pro mě krásná a zajímavá, když je čistá, pravdivá, ne tehdy, když má ten "správný" tvar a velikost. Krása je ve šťastném úsměvu, v zapadajícím či vycházejícím slunci, v pohybu zdravých vlasů ve větru, v ruce, která hladí, ve slově, které nás na chvíli dokáže zastavit... Krása je všude okolo nás i v nás. Krása je život a život je krása. 

Jaká alternativní metoda Vám v životě nejvíce pomohla?

Nevím, zda se to dá nazvat alternativní metodou, ale rozhodně mi v životě pomohly 3 faktory. To, že jsem začala věřit sama sobě. To, že jsem začala věřit v Boha. A to, že jsem si nechala vypracovat osobní mapu Human designu. Asi bych řekla, že mi nejvíce pomohlo poznání, že jsem to z části já, kdo drží klíče od svého života a z části to "něco", co je mnohem moudřejší, silnější a mocnější, než jsem já.

Máte sama sebe ráda?

Dnes už ano, mám sebe sama velmi ráda. Jsem sama sobě tou nejlepší přítelkyní, věřím si.

 

Hanka je jednou z šesti žen, které propůjčily svou tvář na náš Den, kdy se budu mít ráda. Co den, vlastně Dny – ten v Praze máme úspěšně za sebou, ale další nás čekají v Plzni, Brně či Českých Budějovicích.

O přesných termínech vás samozřejmě budeme informovat ať již tady, nebo na našem FB 

Máte se na co těšit!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
endys
endys 16. 6. 2018

alkohol a agrese - stím se nedá žít

Odpovědět
Marsy
Marsy 23. 2. 2018

přeji Vám mnoho lásky a štěstí

Odpovědět
Glady
Glady 20. 2. 2018

život s násilníkem musí být skutečné utrpení

Odpovědět
janinkad
janinkad 15. 2. 2018

krásný úsměv a krásná žena co si prošla peklem a dokázala se vzepřít-gratuluji

Odpovědět
Mazlik.wi
Mazlik.wi 7. 2. 2018

* skončila s modřinami

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.