Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 30. 6. 2021
Líbí se mi

Drdol jako letní chic účes. Naučte se víc variant

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 30. 6. 2021
Líbí se mi
Drdol jako letní chic účes. Naučte se víc variant

Drdol jako letní chic účes. Naučte se víc variant

Co s delšími vlasy, když je venku horko, každou chvíli se máčíte v bazénu, chcete si opálit ramena a vždy vypadat chic? Rychlé a efektivní řešení – vlasy do drdolu. Pojďte se naučit pár rychlých motanic.

Drdol je velmi oblíbený účes nejen v létě. Když doma potřebujete rychle svázat vlasy, ať děláte cokoliv, motáte vlasy do uzlu. Ale i slavnostní události jsou mu nakloněny. Nevěsty ho volí velmi často. Je ženský, elegantní, svěží, sexy tím, že odhalí vaši labutí šíji, a hlavně rychle hotový. Navíc si ho oblíbila i ostře sledovaná vévodkyně ze Sussexu Megan Markle. Ale dost bylo slov, vezměte si hřeben a nějakou gumičku a jde se motat.

 

Nízko položený

Velmi jednoduchý a raz dva hotový. Vlasy svažte do nízkého culíku těsně na krk a zbytek ohonu provlékejte dovnitř tolikrát, jak dlouhé jsou vaše vlasy. Konečné vlasy přichyťte pinetkami dovnitř.

 

Lehký objem

Chcete-li, aby drdol působil objemněji a vlasy nebyly tak utažené. Natupírujte vlasy na temeni a svažte do nižšího culíku, pár předních nechte volně. Vlasy točte do spirály a do drdolu. Přichyťte pinetkami či pírky.

 

Ještě větší objem

Hodí se pro vlasy bohaté a vlnité, ale klidně si je předem navlňte a docílíte stejného efektu. Vlasy rozdělte na dvě poloviny – horní a dolní. Z dolní udělejte jednoduchý drdol. Horní vlasy lehce tupírujte a postupně pinetkami připevňujte k drdolu ze všech stran. Každou vrstvu prolakujte. Bude působit velmi vzdušně.

 

Vlasy nahoru

Ještě více odhalit šíji můžete drdolem skoro na temeni hlavy. Vlasy vyčešte do vysokého ohonu a pak je stáčejte do spirály a rovnou kolem gumičky. Konec , ale i jednotlivé části, přichyťte pinetkami a vlasy drdolu lehce povytahujte, ať působí nedbale.

 

Jako baletka

Vyčešte ohon výše, ale nepoužijte všechny vlasy, na jedné straně nechte pás vlasů, které budete naplétat k ohonu. Začněte splétat klasický cop od shora a třetím pramenem budou vždy vlasy z culíku. Pleťte, dokud máte vlasy a konce přichyťte pinetkami.

 

Klasika obohacená copánky

Přední vlasy u uší nechte volné a zadní svažte do ohonu a vytvořte klasický zatočený drdol. Z vlasů u uší zapleťte copánky po obou stranách a přichyťte k drdolu, tím nejdelším ho můžete ještě omotat. A je to.

 

Foto: Shutterstock, Pintetest.com; Buzzfeed.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
moly
moly 16. 11. 2021

ty prvni dva nosim casto ty posledni jiz vypadaji moc slozite a na to nemam moc cas

Odpovědět
evabry
evabry 5. 7. 2021

Účesy vypadají krásně

Odpovědět
lemur
lemur 2. 7. 2021

Moc pěkné účesy.

Odpovědět
sipeji
sipeji 1. 7. 2021

Drdol nosím ráda.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 30. 6. 2021

Drdůlky se mi moc líbí, ale bohužel většinu života mám krátké vlasy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.