Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 9. 2021
Líbí se mi

Domácí barvení nemusí být věda, pokud se budete držet pravidel

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 9. 2021
Líbí se mi
Domácí barvení nemusí být věda, pokud se budete držet pravidel

Domácí barvení nemusí být věda, pokud se budete držet pravidel

Byla jste každý měsíc „pečená-vařená“ u svého kadeřníka či kadeřnice, a pak jste během koronavirových omezení zůstala jako bez pravé ruky? Je čas opět si osvojit domácí barvení.

Domácí barvení zkusila někdy snad každá z nás. Mohly to být naše první kreativní experimenty ještě na základní škole, pokusy o změnu na střední, nebo jsme se pro barvení vlasů doma rozhodly jako dospělé ve chvíli, kdy jsme zrovna neměly čas na návštěvu kadeřníka, či měl zcela obsazené pro nás vhodné termíny. Kadeřnice nás pak obvykle zkritizovala za stav barvy i kvality vlasů po barvení svépomocí.

Téměř pokaždé slyšíme hanu na barvy z běžné obchodní sítě, protože obsahuje příliš pigmentů. Spolu s nesprávným barvením, kdy místo toho, abychom barvily pouze odrosty, barvíme vždy po stejnou dobu celé vlasy, svůj vlasový porost neustále ztmavujeme a často i poškozujeme. Kadeřnické potřeby na internetu nám však umožní barvit vlasy i stejnými barvami jako profíci.

Profesionální kadeřnické potřeby nabízí vyšší kvalitu a speciální pomůcky

Asi si domů nebudeme pořizovat kadeřnické křeslo s mycím boxem. Nepotřebujeme jej. Co se nám ale bude určitě hodit, jsou různé speciální pomůcky k barvení, štětce na nanášení barvy, nádoby, ochranné zástěrky, ale i pomůcky pro melírování vlasů. Využijete je při barvení vlasů doma svépomocí, ale i když vám s ním pomáhá někdo z rodiny či kamarádka. I rádoby maličkosti umí udělat z nutnosti zábavu.

Profesionální barvy i pro domácí barvení

Kadeřnické potřeby na internetu nabízí i Notino. V e-shopu koupíte jak klasické barvy na vlasy v širším sortimentu než v drogerii, tak barvy, které používají profesionální kadeřníci, včetně činidel pro barvení. Takto si lze vybrat různé odstíny barev, vzájemně je míchat a dosáhnout skutečně přesně toho odstínu, po kterém toužíte. I když se to napoprvé může zdát být složitějším, rychle si na barvení s profi barvami na vlasy zvyknete a k těm komerčním se už nebudete chtít vrátit.

Barvení vlasů s Notino

Notino nabízí barvy pro profesionální barvení, výborné ceny a sortiment připravených barev pro barvení doma, kvalitní smývatelné barvy na vlasy i kompletní kadeřnické potřeby. Současně si rovnou pořiďte kosmetiku pro péči o barvené vlasy: masky, bezoplachovou péči, šampony i kondicionéry pro barvené vlasy.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Edmond
Edmond 6. 9. 2021

Děkuji, hned mrknu na stránky Notina. Vlasy mi barví manžel

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 5. 9. 2021

barvím se sama

Odpovědět
potkanek
potkanek 5. 9. 2021

taky si barvím vlasy sama

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 9. 2021

sama se nebarvím..

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 9. 2021

barvím si doma vlasy léta.... a občas jdu ke kadeřnici, aby mi to udělala odborně... a celý poslední roky jsem se nechala stříhat doma a barvila se sama..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 572
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.